У київському метро запустять повністю оновлений поїзд: який вигляд він має (14 фото)
Вартість модернізованого поїзда з 5 вагонів становить 35 млн грн.
На синій лінії київського метрополітену найближчим часом запрацює повністю оновлений поїзд. Модернізацію рухомого складу уперше самостійно провів вагоноремонтний завод КП "Київський метрополітен". Вартість цього поїзда з 5 вагонів становить 35 млн грн.
Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Густєлєв, у вівторок, 16 лютого, передає пресслужба КМДА.
За його словами, відремонтовано зчеплення із 5 вагонів моделей 1981-1984 років випуску.
"Практично ми маємо новий поїзд метро – зручний як для пасажирів, так і для машиніста", — заявив Густєлєв.
Що відомо:
- корпус вагонів зроблено зі склопластику;
- нові несучі конструкції кузовів забезпечують безпечну експлуатацію вагонів на наступні 22 роки;
- у вагонах – нове дверне обладнання, вікна, салонне освітлення з використанням економних світлодіодних світильників тощо;
- у кабіні машиніста встановлено новий пульт управління, кондиціонер, дзеркала заднього виду та лобового скла з електропідігрівом;
- уперше у київському метрополітені застосована система візуального станційного інформування пасажирів у салоні вагонів, що відображає схему лінії метрополітену та місцезнаходження поїзда в реальному часі під час руху лінією;
- підвищено надійність роботи електрообладнання та пожежної безпеки.
Як зазначив заступник голови КМДА, усі матеріали й обладнання для капітального ремонту були закуплені у вітчизняних постачальників через систему електронних закупівель ProZorro.
Як повідомлялося раніше, у метрополітені Києва на всіх станціях мають намір оновити усі двері. Дерев'яні, які стоять нині, будуть замінені на протипожежні металеві.
Відео Дефібрилятори в метро: чому в підземці досі не можуть надати домедичну допомогу
Майже пів мільярда на рік і понад один мільйон на день. Саме стільки пасажирів перевозила столична підземка в докарантинний період. Скупчення людей тут колосальне. І щомиті будь-якому пасажиру може знадобитись домедична допомога. Минулого року в підземці з'явилися такі важливі для порятунку життя дефібрилятори. Апарати, які можуть запустити серце і врятувати життя людини. Утім, користуватися ними так ніхто і не навчився. Прилади просто лежать без діла. Чому ж так – "Сніданок" розбирався.
