У київській Veterano Pizza провели обшук – засновник бізнесу

У київській Veterano Pizza провели обшук – засновник бізнесу

Фото: УНІАН

Піцерію ветерана обшукали правоохоронці.

Засновник Veterano Group Леонід Остальцев повідомив, що в його піцерії на Софіївській, 8, стався обшук. Про це він розповів у відеозверненні на сторінці у соцмережі Facebook.

"Прикро про це говорити, але краще я розповім, ніж хто пересмикне. Записую це відео винятково для того, щоб не було маніпуляцій в інформпросторі. Сьогодні в піцерії на Софіївській, 8, був обшук. Постанову на цей обшук надав найчесніший і найсправедливіший суд світу - Печерський ", - повідомив Остальцев.

Неприємно про це говорити але краще я розкажу ніж хтось перекрутить. Записую це відео, виключно для того, щоб не було маніпуляцій в інформ просторі. Сьогодні у піцерії на Софіівській 8 був обшук. Ухвалу на цей обшук надав найчесніший і найсправедливіший суд світу - печерський. Одразу пара уточнень: - двері виламали у Дімаса вдома а не в піцерії - по ухвалі мене проконсультували і тепер я знаю що слідак цю ухвалу просив, а суд виписав просто виписав. Дякую за роз’яснення.

Опубліковано Leonid Ostaltsev Вівторок, 5 листопада 2019 р.

Він уточнив, що двері виламали не в піцерії, а вдома у його помічника.

За словами Остальцева, його помічник Дмитро Терещенко зателефонував йому о 8 ранку і розповів, що в квартирі, де він прописаний і де живе його матір, виламують двері. Виявилося, що згідно з постановою Печерського суду "жодних звинувачень немає, але є підозра, що Діма може бути причетний до замаху на вбивство в Івано-Франківській області у справі Влада Грищенка".

Пізніше з'ясувалося, що згідно з постановою суду дозволено проводити обшуки у всіх приміщеннях на вул. Софійській, 8.

Остальцев стверджує, що під час обшуку нічого незаконного знайдено не було. "Вилучили маленький подарунковий кинджал, великий красивий тесак "Рембо", в нашому сейфі знайшли два патрони 223, мої патрони, куплені офіційно. Знайшли один патрон 9х18, теж куплений офіційно мною. І забрали iPhone 8, який я повинен був продати, моєї колишньої дружини", - написав він.

Правоохоронці під час обшуку забрали і гвинтівку, оформлену на Терещенка. "На виході маємо: жодних звинувачень до Діми немає, жодних звинувачень до Veterano немає, нічого вони не знайшли, просто неприємно. Я розумію, що є підозра щодо Влада Грищенка, але Дмитро Терещенко є моїм помічником і ми всі спілкувалися з Владом. Чому історія до Діми - незрозуміло. Найдивовижніше - те, що наш найчесніший Печерський суд видав постанову на обшук піцерії", - додав він.

За словами ветерана, піцерію він сприймає як домівку, і зазначив, що не потрібно приходити туди без підстав.

У холдинг Veterano Group входять піцерія Veterano Pizza, ресторан Veterano Resto, мережа кав'ярень Veterano Coffee, випічка Veterano Brownie, охоронна фірма Veterano Guard, таксі Veterano Cab. Власники всіх цих бізнесів ветерани АТО на Донбасі, а засновник - Леонід Остальцев.

Нагадаємо, навесні 2017 року міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон, перебуваючи з візитом у Києві, відвідав відкриту ветеранами АТО піцерію Pizza Veterano. Чиновник понад півгодини спілкувався із засновником закладу Леонідом Остальцевим про бойові дії на сході України.

У Чернівецькій обласній раді слідчі НАБУ обшукують кабінети чиновників  

У Чернівецькій обласній раді слідчі НАБУ обшукують кабінети чиновників  

Повʼязані теми:

Наступна публікація