У київській школі виник скандал через групу в Instagram, де учні висміювали вчителів

У київській школі виник скандал через групу в Instagram, де учні висміювали вчителів

Фото: pixabay.com

Директор школи заявив про булінг учителів дітьми і запросив до закладу поліцію.

В одній зі столичних шкіл дітям влаштували допит із поліцією через уподобайки в Instagram. Так, принаймні, стверджують батьки. Адміністрація навчального закладу, натомість, переконує – це був адекватний опір кібербулінгу, який діти чинять проти вчителів. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Для Дмитра та Надії кінець навчального року видався невеселим. Два дні тому їхні доньки-однокласниці прийшли додому ледь не в сльозах. Просто під час уроків учнів з 5-го до11-го класу викликали в актову залу, де на них чекала поліція. Допит дітям влаштували через закриту групу в Instagram. Зараз цю групу вже видалили. Створили її самі учні вже давно і постили там, зокрема, невдалі знімки вчителів та фотожаби.

Опір кібербулінгу чи допит: у столичній школі виник Instagram-скандал

Опір кібербулінгу чи допит: у столичній школі виник Instagram-скандал

Одразу ж після інциденту батьки звернулися до адміністрації письмово з вимогою пояснити, чому їхніх дітей допитували. Відповіді не дочекалися, тож сьогодні прийшли на розмову. Але директор ані батьків, ані журналістів не пускає далі порога.

У районному управлінні освіти одразу кілька нарад. На одну зібрали керівників усіх шкіл району. У кабінеті керівниці управління – той таки директор. Пояснює, що світлини, які постили діти, переслали йому батьки, і він одразу вирішив діяти.

"Дітям було запропоновано написати на листочку паперу, шо отака ситуація, будь ласка, що ви знаєте про існування такої групи, будь ласка, напишіть, хто автор цієї групи, щоб можна було розібратися, хто ініціює весь цей бруд", – каже керівник школи.

У поліції визнають – до школи вони справді виїжджали, але із профілактичною лекцією, на яку їх запросив директор. Він заявив про булінг учителів дітьми.

"Патрульні розпочали свою лекцію, яка не передбачає жодного опитування учасників, жодного взяття будь-яких пояснень, а також взагалі проведення індивідуальних бесід на будь-яку тему", – розповів т. в. о. керівника прес-служби поліції Києва Роман Мартинюк.

Про письмові роз'яснення, які брали в дітей, у поліції не знають, каже пан Мартинюк. У райвідділі освіти обіцяють – упродовж тижня оголосять рішення щодо цієї ситуації. Усі діти, з якими спілкувалася ТСН запевняють: попри всі допити один одного не виказали.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Повʼязані теми:

Наступна публікація