У Київській області зросла кількість хворих на коронавірус, які потребують госпіталізації

У Київській області зросла кількість хворих на коронавірус, які потребують госпіталізації

Фото: КМДА

Практично всім пацієнтам необхідна киснева підтримка, відтак 61,1% ліжок, під’єднаних до кисню, у регіоні вже завантажені.

На Київщині зростає кількість хворих на коронавірус, які потребують госпіталізації. Наразі в госпітальних базах перебувають 1994 жителів. Це на 399 пацієнтів більше, ніж було минулого тижня.

Про це сьогодні, 2 листопада, під час брифінгу повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

"Кількість нових інфікувань у нас дедалі збільшується. Минулого тижня мали черговий антирекорд – майже тисячу хворих на добу і понад 20 смертей. Бачимо, що ситуація складна, і, гадаю, вже майже всі зрозуміли, що єдина можливість подолати подальше поширення хвороби – це вакцинація", – зазначив Василь Володін.

Він деталізував, що практично всім пацієнтам необхідна киснева підтримка. Таким чином 61,1% ліжок, під’єднаних до кисню, у регіоні вже завантажені.

Нагадаємо, від 30 жовтня Київська область увійшла до "червоної" зони епідемічної небезпеки. У регіоні почали контролювати роботу громадських закладів на дотримання обмежувальних заходів. За кілька днів провели більше 300 перевірок. Спочатку вони мали профілактичний характер, але від сьогодні, 2 листопада, контроль в регіоні будуть запроваджувати посилений.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація