У Київській області затримали "злодія в законі" на прізвисько Мамука

У Київській області затримали "злодія в законі" на прізвисько Мамука

У Київській області затримали "злодія в законі" на прізвисько Мамука

Фото: Telegram/Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Він має родинні зв’язки з відомим кримінальним авторитетом Таріелом Оніані.

У Київській області поліція затримала 43-річного уродженця Грузії зі статусом "злодія в законі". Він незаконно потрапив до України для поширення злочинного впливу в кримінальному середовищі.

Про це сьогодні, 10 вересня, повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України у Facebook.

Так, правоохоронці отримали інформацію про те, що 43-річний "злодій в законі" на прізвисько Мамука незаконно потрапив та перебуває на території України.

"Авторитет" приїхав до України для поширення злочинного впливу в кримінальному середовищі. Свій статус він отримав у 2013 році в Стамбулі. Крім того, має родинні зв’язки зі "злодієм в законі" Таріелом Оніані", - йдеться у повідомленні.

У середу, 9 вересня, оперативники затримали його на території одного з населених пунктів Київської області.

Працівниками Державної міграційної служби України стосовно чоловіка було складено адміністративний протокол - стаття 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Наразі порушника поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства для депортації за межі України.

 

На Київщині поліція затримала «вора в законі» на прізвисько «Мамука»

На Київщині поліція затримала «вора в законі» на прізвисько «Мамука» Наразі його поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства для подальшого видворення за межі України. Оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції отримали інформацію про те, що 43-річний «вор в законі» незаконно потрапив та знаходиться на території країни. За інформацією правоохоронців, «авторитет» приїхав до України для поширення злочинного впливу в кримінальному середовищі. Свій статус він отримав у 2013 році в Стамбулі. Крім того, має родинні зв’язки з «вором в законі» Таріелом Оніані. Щоб завадити злочинним намірам 43-річного уродженця Грузії, поліцейські провели заходи для його затримання. У середу, 9 вересня, оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції затримали «вора в законі» на прізвисько «Мамука» на території одного з населених пунктів Київської області. Працівниками Державної міграційної служби України стосовно чоловіка було складено адміністративний протокол - стаття 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Наразі порушника поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства для подальшого його видворення за межі України. Національна поліція України МВС України #Київ #злочин #затримання #департаментстратегічнихрозслідувань #поліція #новини

Опубліковано Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України Четвер, 10 вересня 2020 р.

Нагадаємо, 12 серпня СБУ в Одесі затримала двох учасників міжетнічного організованого угруповання "Лоту Гулі". Вони тероризували та викрадали місцевих мешканців і підприємців. 

В Аргентині впіймали злодія, який примудрився викрасти електричний дріт на висоті 10-ти метрів

В Аргентині впіймали злодія, який примудрився викрасти електричний дріт на висоті 10-ти метрів

Повʼязані теми:

Наступна публікація