У Київській області від 23 вересня можуть зачинити половину шкіл і дитсадків: названо причину

У Київській області від 23 вересня можуть зачинити половину шкіл і дитсадків: названо причину

Фото: pixabay.com

Загалом на Київщині функціонує 1 255 закладів освіти, де працює сумарно 52 432 людини.

У Київській області від 23 вересня можуть зачинити половину шкіл і дитсадків

Від 00:00 23 вересня на Київщині почне діяти "жовтий" рівень епідемічної небезпеки. У зв’язку з цим у регіоні працюватимуть тільки ті заклади освіти, де вакциновано понад 80% людей у колективі.

Про це повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, йдеться на сайті КОДА.

"Ситуація з COVID-19 у регіоні погіршується. Фіксуємо понад 200 нових інфікованих на добу. Саме тому з четверга в регіоні почнуть діяти протиепідемічні заходи. Серед нововведень "жовтої" зони епіднебезпеки – заборона відвідування закладів освіти, у яких немає 80% вакцинованих у колективі. Тож у наших педагогів залишилось дуже мало часу, щоб ситуацію виправити та забезпечити повноцінну роботу освітньої сфери. Ті садочки, школи, заклади професійно-технічної та фахової передвищої освіти й університети, які не дотримаються цієї вимоги, будуть зачинені. На онлайн-навчання дітей цього разу переводити не будуть. Це справедливе та необхідне рішення, адже доступ до вакцинації освітяни отримали ще в квітні", – підкреслив Володін.

Загалом на Київщині функціонує 1255 закладів освіти, де працює сумарно 52 432 осіб. Наразі в регіоні роботу в "жовтій" зоні епіднебезпеки зможуть продовжити 653 заклади. Серед них:

  • 48% дитсадків;
  • 57% шкіл;
  • 48% позашкільних закладів освіти;
  • 86% закладів професійно-технічної освіти.

У регіоні передбачено посилення вакцинальної кампанії, у тому числі й серед освітян. Зокрема йдеться про:

  • Вжиття заходів щодо забезпечення дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для "жовтого" рівня епідемічної небезпеки зі змінами, внесеними постановою Кабінету міністрів України від 13 вересня 2021 року № 954.
  • Забезпечення щоденної оцінки епідемічної ситуації на території Київської області, а в разі  її ускладнення підготовку пропозицій щодо запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів.
  • Забезпечення організації вакцинації, у тому числі вчителів та працівників закладів освіти, за допомогою виїзних мобільних сесій у разі відсутності в закладах освіти постійних пунктів щеплень.
  • Забезпечення інформування та про активне запрошення до вакцинації не лише вчителів та працівників закладів освіти, а також їх родичів та родичів учнів.

Нагадаємо, від четверга, 23 вересня, в України посилять карантин: буде встановлено "жовтий" рівень епіднебезпеки.

Новини України: від завтра вся країна опиниться в "жовтій" карантинній зоні

Новини України: від завтра вся країна опиниться в "жовтій" карантинній зоні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація