У Київській області у шахрайський спосіб продали земельну ділянку покійного чоловіка

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Київській області у шахрайський спосіб продали земельну ділянку покійного чоловіка

Скріншот із відео

Чоловік помер ще у 2016 році.

У Київській області після смерті директора фермерського господарства його мати пішла переоформлювати родинний спадок на себе та дізналася, що землю покійний нібито продав. Жінка твердить, що її син пішов із життя від серцевої недостатності у 2016 році, а угоду про продаж було укладено роком пізніше. Тепер жінка навіть винайняла охорону, яка стежить за могилою померлого, бо підозрює, що тіло можуть викрасти, про це у сюжеті ТСН.19:30.  

Зінаїда Адамівна втратила чотири роки тому старшого сина, а коли почала наводити лад із документами, то з’ясувалося, що 18 гектарів землі придбала фірма, з назвою, схожою на назву синової фірми. Жінка звернулась у поліцію та суди, де постановили, що договір купівлі-продажу земельної ділянки є недійсним. 

Однак директор фермерського господарства, яке програло суди, написав заяву до поліції. Стверджується, що нібито у 2017 році померлий власник землі був присутній під час угоди. 

Шахрайська схема: покійний чоловік нібито продав ділянку землі під Києвом

Шахрайська схема: покійний чоловік нібито продав ділянку землі під Києвом

Нотаріус, що оформив правочин нині у відпустці. Офіс компанії, що придбала господарство зачинений, а телефон, що вказаний у реєстраційних документах не працює.

Матір Євгена показала ТСН ксерокопію документа, за якими продавали господарство. Серія з паспорта збігається з оригіналом померлого сина. Фото та підпис інші. Тепер жінка переймається, що тіло сина можуть вкрасти із могили, щоб потім доводити, що його смерть  фікція. Тому навіть винайняла охоронця на кладовищі.

Про те, що син пані Зінаїди справді помер, твердить і священник, який його відспівував. А брат померлого запевняє, що це їхня сімейна ферма вже 20 років і продавати її ніколи не збиралися.

"Ми з батьком і братом починали тут все це розвивати. Ми тут ніколи не планували будувати котеджі", - наголошує молодший брат померлого Володимир. 

Натомість журналістам ТСН вдалося поспілкуватися телефоном із директором фірми, що нібито придбала господарство за два мільйони гривень, хоча її ринкова вартість удесятеро більша. Однак, чоловік заперечив цю інформацію і заявив, що не володіє такою ділянкою у Гнідині. 

"У мене немає такого господарства. Вперше чую", - заявив він. 

У поліції кажуть, що справу розслідують за статтею шахрайство. Якщо винних у цій схемі знайдуть, їм загрожує до 12 років із конфіскацією. 

"До поліції звернувся директор товариства фермерське господарство про те, що невідомі особи з метою заволодіння коштами здійснили продаж йому землі. В результаті чого він втратив велику суму", - зазначає  головна спеціалістка відділу комунікацій поліції Київської області Віталія Грохольська.

У березні мало відбутися судове засідання у Вищому господарському суді, але його перенесли на невизначений строк через карантин. 

Валерія Ковалінська

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація