У Київській області у квартирі загинуло подружжя та їхня трирічна дитина: що відомо

У Київській області у квартирі загинуло подружжя та їхня трирічна дитина: що відомо

Фото: pixabay.com

Чоловік напередодні скаржився на те, що відчуває запах газу.

Ціла родина — жінка, чоловік та їхній трирічний син — учаділи у місті Буча Київської області. За попередньою інформацією, отруїлись усі чадним газом через несправність котла.

Про це 2 лютого йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Трагедія сталася у двоповерховому будинку. Напередодні його мешканка першою зателефонувала у поліцію і повідомила: знайшла мертвими своїх сусідів — чоловіка, жінку і їхнього трирічного хлопчика. Про те, що сусід не виходить на зв'язок, їй повідомили з роботи чоловіка. 

"Досить поважна робота, відповідальний — жодного разу не запізнювався. А цього ранку не з’явився, тому були ключі (у сусідки. — Ред.), якісь там домовленості були, і коли вона відчинила квартиру — виявила тіла", — зазначила речниця поліції в Київській області Віталія Грохольська.

Відомо, що чоловікові було 43, його дружині — 46, а маленькому синові щойно виповнилося три. Квартиру в цьому будинку родина придбала кілька років тому. Були хорошими господарями і, кажуть жителі двору, дружньою родиною.

Несправність котла: у Київській області ціла родина отруїлась чадним газом у власній квартирі

Несправність котла: у Київській області ціла родина отруїлась чадним газом у власній квартирі

Помешкання, де проживала сім'я, було обладнане індивідуальним опаленням. Тож, ймовірно, задихнулися вони саме через несправність газового котла. 

Є інформація, що власник квартири напередодні скаржився на те, що відчуває запах газу. Однак чи дійсно був витік — нині уже з’ясовує поліція.

У "Київоблгазі" кажуть: планові перевірки скасували ще три роки тому. Контролювати, чи справний котел і чи дотримані всі правила безпеки має або балансоутримувач, або сам власник квартири. Цього разу чоловік, хоч і скаржився на запах, але звернутися по допомогу просто не встиг. 

"Ми побачили порушення правил — це вентиляція в вентиляційному каналі, що суворо заборонено, тому що вона викликає зворотну тягу, а також обмерзання димового каналу від самого котла", — каже технічний директор товариства "Київоблгаз" Руслан Писанко.

Чадний газ Руслан називає повільним убивцею. Він не має ні смаку, ні запаху, а розпізнати його може хіба сигналізатор загазованості.

Чи були такі сигналізатори в квартирі, де загинула родина, нині з'ясовують. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація