У Київській області слідом за столицею вводять локдаун: список заборон

У Київській області слідом за столицею вводять локдаун: список заборон

Фото: pixabay.com

Додаткові карантинні обмеження вводяться від 21 березня 2021 року.

У Київській області слідом за столицею вводять локдаун.

Додаткові карантинні обмеження діятимуть на території Київської області від 21 березня 2021 року до 9 квітня.

Про це під час онлайн брифінгу 19 березня повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, передає пресслужба Київської ОДА.

"У Київській області стрімко зростає кількість хворих на коронавірус. За минулу добу, 18 березня 2021 року, маємо антирекорд – захворіли 1134 мешканці. 27 людей, на жаль, померли", – зазначив очільник КОДА.

Володін додав, що значно збільшилася кількість важких хворих, які потребують госпіталізації. І хоча на сьогодні ситуація контрольована і місця в лікарнях області ще є в достатній кількості, потрібно вживати додаткових заходів.

"Медзаклади завантажені на 54,3%. Вільних ліжок, підключених до кисню – 1199, або 43,3%. Перепрофілюємо додаткові лікарні. До вже наявних 27-ми, додаємо сьогодні і протягом вихідних ще три – в Обухівському, Вишгородському і Бучанському районах. Протягом тижня на 150 одиниць збільшили ліжковий фонд, наразі він складає 3 172 ліжок", – повідомив Василь Володін.

Отже під час позачергового засідання комісія ТЕБ та НС прийняла рішення, яке передбачає наступні обмеження:

 • заборона перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, в трамваях та  тролейбусах в кількості понад 50 відсотків місць для сидіння;
 • проведення релігійних богослужінь дозволено за умови забезпечення площі приміщення не менше 10 квадратних метрів на одну особу;
 • заборонено приймання відвідувачів барами, ресторанами, кафе тощо, крім адресної доставки та замовлень на винос;
 • заборонено роботу торговельно-розважальних та дитячо-розважальних центрів;
 • дозволено роботу магазинів продовольчої групи, аптек, зоомагазинів, магазинів побутової хімії та торгівлі квітами;
 • реалізація непродовольчої групи товарів може відбуватись лише із здійсненням адресної доставки та замовлень на винесення;
 • заборонено роботу закладів культури і проведення культурних масових заходів, басейнів, спортивних заходів. Окрім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів. Вони можуть проводитися без глядачів та за умови дотримання учасниками санітарних і протиепідемічних заходів:
 • обмежено роботу ресторанів в готелях;
 • заборонено діяльність непродовольчих ринків/ павільйонів та ярмарків;
 • учні всіх закладів освіти області, окрім садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1 – 4 класів після канікул навчатимуться дистанційно;
 • обмежено відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, та інші особи які потребують особливого догляду, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено.

Докладніше з протоколом засідання можна ознайомитися за цим посиланням.

"Київська облдержадміністрація продовжує відстежувати епідемічну ситуацію на території області у цілодобовому режимі. У разі покращення показників протягом тижня ми зможемо повернутися до цього питання і скоротити обмеження. Поки ж ситуація, на жаль, критична, тому прошу всіх із розумінням поставитися до вжитих заходів. Це вимушена міра, на яку ми йдемо задля збереження життя та здоров'я людей", – звернувся до мешканців Київщини очільник КОДА Василь Володін.

Нагадаємо, у Києві від 00:00 20 березня запроваджують суворі карантинні обмеження

Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони: Київ опинився в "червоній" зоні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація