У Київській області після карантину частково запрацювали ринки: куди можна піти за харчами

У Київській області після карантину частково запрацювали ринки: куди можна піти за харчами

Ілюстрація / Фото: УНІАН

Ще має відкритися 61 ринок області.

У Київській області після дозволу Кабміну станом на 2 квітня з дотриманням протиепідемічних вимог відновили роботу 13 агропродовольчих ринків.

Про це повідомляється на сайті КМДА.

Уточнюється, що чотири ринки вже працюють у Васильківському районі та по одному в Києво-Святошинському, Броварському, Білоцерківському, Сквирському та Миронівському районах. Також по одному відкрилися у Гостомелі та Бучі, і два у Білій Церкві. 

Загалом в області налічується 74 ринки. Очікується, що решта відновлять роботу найближчим часом за умови суворого дотримання всіх встановлених протиепідемічних вимог. Зокрема, це вимірювання температури тіла у продавців і відвідувачів, а також дистанція між ними у кілька метрів, перебування на території ринку у масках та рукавичках.

"Представники Держпродспоживслужби контролюватимуть дотримання продовольчим ринком протиепідемічних вимог. У разі допущення порушень накладатимуться штрафи", - запевнив т.в.о. голови Київської ОДА Василь Володін.

Зазначимо, що раніше з'ясувалося, що жоден із агропродовольчих ринків у Києві не готовий забезпечити виконання вимог для відкриття. Співробітники кажуть, що виконати умови уряду дуже складно. Своєю чергою, у КДМА заявили, що ринки відкриватимуть поступово, у разі якщо будуть виконані вимоги.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Наступна публікація