У Київській області місцеві жителі допомогли лелеці полагодити зруйноване гніздо: фото

Лелека не міг самостійно впоратися з ушкодженнями, але старанно намагався провести ремонт аварійної конструкції.

У Київській області місцеві жителі і рятувальники допомогли лелеці полагодити зруйноване гніздо.

Подія сталася у селі Плесецьке на Київщині.

Про це йдеться у повідомленні Kyiv Animal Rescue Group.

"7 квітня в Команду порятунку тварин звернулися жителі села Плесецьке, з проханням про допомогу в ремонті та відновленні аварійного гнізда лелеки. Гніздо було побудовано багато років тому, почало руйнуватися і вже частково завалилося. Лелека не міг самостійно впоратися з ушкодженнями, але старанно намагався провести ремонт аварійної конструкції", - йдеться у повідомленні.

Для того, щоб допомогти у ремонті гнізда, диспетчер Команди порекомендувала жителям самостійно виконати ряд дій, без яких рятувальники не змогли б допомогти.

"На жаль, у більшості випадків мешканці відмовляються виконувати рекомендації, і потім ображаються, що їм відмовляють у виїзді. Однак в даному випадку, все було зроблено менш ніж за добу", - зазначили у команді порятунку тварин.

Заявники самостійно:

  • домовилися з електриками про відключення стовпа від мережі на час проведення аварійних робіт;
  • знайшли зварювальника, який за технічним описом зібрав опору для гнізда;
  • знайшли підйомник (екскаватор з великим ковшем) для підйому конструкції наверх.

Після виконання усіх рекомендацій рятувальники прибули на місце для проведення аварійно-відновлювальних робіт. Залишки старого гнізда були обережно демонтовані зі стовпа і закріплені на металевій рамі. Рама піднята і встановлена на місце.

Протягом декількох годин після закінчення робіт лелека повернувся на місце і продовжив самостійний ремонт гнізда.

"Команда порятунку тварин дякує небайдужим до долі лелек жителів села Плесецьке: заявниці, зварювальнику, електрикам, машиністу екскаватора та іншим, хто взяв участь в аварійних роботах. Сподіваємося, що такі люди будуть зустрічатися частіше, допомагати природі набагато простіше, якщо є такі помічники", - резюмували співробітники Команди порятунку тварин.

Нагадаємо, у Києві африканський їжак застряг у розпеченій батареї. Рятувальна операція тривала цілу ніч і завершилася щасливим порятунком.

Повʼязані теми:

Наступна публікація