У Київській області школярів відправили на канікули дочасно: скільки відпочиватимуть діти

У Київській області школярів відправили на канікули дочасно: скільки відпочиватимуть діти

Фото: Associated Press

Школи пішли на канікули через зростання захворюваності на коронавірус і ГРВІ.

У Київській області частина шкіл пішла на весняні канікули на два тижні раніше, аніж було заплановано, через зростання захворюваності на коронавірус та ГРВІ. Відпочивають діти шести шкіл до 14 березня. Ще 62 громадах, терміни канікул інші.

Про це повідомила Київська обласна державна адміністрація.

Так, канікули від 9 до 14 березня триватимуть у школах Калинівської, Димерської, Немішаївської, Березанської громад. Окрім цього, у 47 територіальних громадах Київської області на весняні канікули діти підуть 22 березня і відпочиватимуть до 28 березня, в інших 15 громадах канікули розпочнуться 29 березня і триватимуть до 4 квітня.

"На Київщині значно збільшилася кількість хворих на коронавірусну хворобу та ГРВІ. Вживаємо комплексних заходів для непоширення захворювання. Шкільні канікули можуть сприяти обмеженню соціальних контактів і зниженню ризиків розповсюдження вірусів", - повідомив очільник Київської ОДА Василь Володін.

Водночас Володін наголосив, що сформувати колективний імунітет може саме вакцинація від коронавірусу, яка нині триває в області.

Нагадаємо, в Україні розпочалася третя хвиля пандемії, викликана стрімким розповсюдженням коронавірусу COVID-19. Найгірша ситуація - на Західній Україні, де області почали масово потрапляти до "червоної" зони карантину. 

Новини України: у кількох областях шкільні канікули можуть розпочатися раніше

Новини України: у кількох областях шкільні канікули можуть розпочатися раніше

Повʼязані теми:

Наступна публікація