У Київській області банда за $2,5 тисячі підробляла паспорти країн ЄС

Зловмисники також виготовляли трудові контракти в ЄС.

У Київській області діяла злочинна група, члени якої виготовляли за гроші підроблені паспорти країн ЄС і трудові контракти в Євросоюзі. Угруповання, яке викрила 26 квітня СБУ, діяло протягом останніх трьох років.

Про це інформує пресслужба СБУ. 

Так, за даними Служби безпеки України, щомісяця до зловмисників зверталося від 5 до 10 клієнтів. За один "липовий" паспорт ділки правили $2,5 тис., вартість підробленого трудового контракту стартувала від 600 і сягала 800 доларів.

Схопили організатора злочинної схеми на "гарячому", коли він передавав іноземцям два підроблені паспорти однієї з країн ЄС. Затриманому повідомлено про підозру в скоєнні злочину.

Під час слідчих дій за місцями проживання учасників угруповання, адресами виготовлення і зберігання підроблених документів у Черкаській та Закарпатській областях правоохоронці вилучили підроблені паспорти і трудові контракти; засоби зв’язку та чорнові записи; готівку, ймовірно отриману злочинним шляхом; інші докази протиправної діяльності.

Наразі вирішується питання щодо оголошення ще трьом учасникам угруповання підозр у вчиненні злочину, передбаченого за ч. 3 ст. 332 (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненого організованою групою та з корисливих мотивів) Кримінального кодексу України.

Як повідомлялося, у Запоріжжі чоловік виготовляв підроблені ID-картки, що підтверджують громадянство Євросоюзу, та фальшиві водійські посвідчення ЄС і продавав їх через всеукраїнське агентство з працевлаштування людей до країн Євросоюзу (Болгарія, Польща, Румунія тощо).  

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація