У київській лікарні заявили, що померлий безхатченко не звертався до них за допомогою

У київській лікарні заявили, що померлий безхатченко не звертався до них за допомогою

Фото: facebook.com/dtp.kiev.ua

Смерть чоловіка не носить кримінальний характер, кажуть у поліції.

Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги запевняє, що померлий під стінами закладу безхатченко не звертався за медичною допомого.

Черговий лікар Петро Кваснецький розповів Громадському, що за інформацією його колег, які 13 січня були на зміні, чоловік по допомогу медиків не звертався. А якби звернувся – йому б допомогли.

«Те, що пишуть про нас по цьому випадку — це фікція. У нас є послуга «самозвернення», коли людина звертається не до швидкої допомоги, а особисто, тим паче, якщо це невідкладний стан, ми обов’язково надаємо цю допомогу», — заявив Кваснецький.

Лікар додав, що у лікарні та біля неї постійно перебуває багато безхатьків. Через це медики навіть бояться іноді спускатися на перший поверх.

«Через те, що у нас тут немає охорони, у нас тут прохідний двір, сюди заходять усі, і безхатченків дуже багато. Вони вдень приходять під лікарню, збирають гроші, а в приміщенні, буває, розпивають спиртні напої та інколи поводяться агресивно. Інколи лікарі бояться спускатися на перший поверх. Мій колега передав, що за цю ніч було 18 безхатченків, а буває і більше», — сказав Кваснецький.

Заступник начальника Деснянського управління поліції Роман Трьомсин у свою чергу каже, що інформація про те, що померлий не отримав медичну допомогу, наразі не підтверджується. За інформацією поліції, до правоохоронців через виявлене тіло безхатька звернувся саме персонал лікарні.

«Інформація, що необхідна меддопомога йому була не надана на даний час не підтверджена. До результатів розтину, слідство вважає, що причина смерті — це чи переохолодження, чи хронічна хвороба, чи наслідок систематичного вживання алкоголю, але причина смерті не носить кримінальний характер», — заявив Трьомсин.

Від чого помер безхатченко, буде встановлено за результатами судово-медичної експертизи.

Нагадаємо, раніше інформація про інцидент з’явилась у соцмережах. За інформацією очевидця, чоловік прийшов до лікарні із травмами від побиття, але його начебто відмовилися лікувати, а згодом знайшли вже мертвим.

Повʼязані теми:

Наступна публікація