У київській лікарні повісилася жінка, яка лікувалася від коронавірусу

У київській лікарні повісилася жінка, яка лікувалася від коронавірусу

У поліції зазначили, що жінка, яка вчинила самогубство, була 1942 року народження.

У київській лікарні №12 повісилась жінка, яка лікувалася від коронавірусу.

Подія сталася 19 листопада у Печерському районі столиці.

Про це у коментарі ТСН.ua повідомили у відділі комунікації Головного управління Нацполіції у Києві.

"Жінка була 1942 року народження, у лікарні №12 вона, справді, лікувалася від коронавірусу. Відкрито кримінальне провадження за ст.115 ККУ - умисне вбивство з позначкою "самогубство", - зазначили у поліції.

Нагадаємо, лікарні Києва у жовтні накрила хвиля самогубств через COVID-19. Медики кажуть, що коронавірусна інфекція вражає зокрема судини центральної нервової системи людини. Тому у цілком психічно здорових людей з'являються суїцидальні думки. 

Як раніше розповідала кандидатка психологічних наук, медична психологиня, адіктологиня, експертка з психологічної кібербезпеки Наталія Бугайова у коментарі УНН, що суїцидальна поведінка під час коронавірусної хвороби обумовлюється психологічною реакцією на пандемію, психічними порушеннями у пацієнтів внаслідок захворювання на COVID-19 та "постковідним" синдромом. Така поведінка також може бути зумовлена й іншими причинами. Тож глибоко помилковою є думка, що самогубство під час захворювання коронавірусною хворобою здійснюють виключно психічно нездорові люди. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація