У київській гімназії навчальні класи розмістили у кабінеті директора та гардеробі

У київській гімназії навчальні класи розмістили у кабінеті директора та гардеробі

Ілюстрація / Фото: pixabay.com

На "Осокорках" забудовники не виконують обіцянок щодо будівництва соціальних об'єктів.

У столиці хочуть зобов'язати забудовників врахувати потреби майбутніх мешканців - і спочатку зводити об'єкти соціальної інфраструктури, а вже потім багатоповерхівки, йдеться у ТСН.16:45.

На столичних "Осокорках" звели новий багатоповерховий житловий комплекс. Людям обіцяють, що поруч буде дитячий садочок. Однак вже впритул звели бетонну стіну, яка натякає на зовсім іншу забудову.

Хоча у відділі продажу переконують - садочок буде, ще домовляються. А поки на заселені висотки вистачить уже зведеного садка. Щоправда він приватний і коштує 15 тисяч на місяць за дитину.

У Києві хочуть зобов'язати забудовників житлових комплексів зводити спершу школи та дитсадки

У Києві хочуть зобов'язати забудовників житлових комплексів зводити спершу школи та дитсадки

Вигулюючи дітвору на майданчику зі штучним покриттям, батьки цікавляться не так садками, як школою. Бо її тут, навіть і у проектах нема. По вулиці, забудованій висотками, можна доїхати до гімназії. Тут під навчальні класи переобладнали все, що можна.

Для першого "Є" облаштували клас у  гардеробі. Там, де були двері, встромили шафи. Під класи у гімназії віддали кабінет директора, учительську, бібліотеку.  Дітьми засадили кожен закуток, бо лишень перших торік набрали  вісім класів.

До "Ж" дійшли, аби вмістити дітей із закріплених будинків та рідних братиків й сестричок, яких назбиралося на два класи. Цьогоріч очікують ще більше.

Нову школу - тутешнім мешканцям обіцяють уже не перший рік. Нінель мама чотирьох дітей і вона бореться за те, аби тут, таки з'явилися школи і садочки. Стукали куди тільки можна.

У столичній адміністрації запевняють, що про проблему знають. Незабаром будуть ініціювати зміни до законодавства, аби зобов`язати забудовників не лишень обіцяти, а й зводити соціальну інфраструктуру.

До Cлов`янської гімназії, де вже бідкаються, що нема куди садити дітей, пропонують водити своїх малюків й у новому житловому комплексі. У гімназії готуються розпочати навчання у дві зміни.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Повʼязані теми:

Наступна публікація