У "Київпастрансі" закликали поліцію допомогти забезпечити правопорядок під час перевезення пасажирів

Дата публікації
Перегляди
1246
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У "Київпастрансі" закликали поліцію допомогти забезпечити правопорядок під час перевезення пасажирів

Фото: УНІАН

Наземний транспорт намагаються оптимізувати, щоб люди могли дістатися місця без метро.

У "Київпастранс" закликали пасажирів виконувати правила, запроваджені на час карантину через можливе поширення нового коронавірусу COVID-19, і не перевищувати дозволену кількість людей для користування громадським транспортом.

Про це заявив генеральний директор комунального підприємства Дмитро Левченко.

"КП "Київпастранс" продовжує працювати в штатному режимі та здійснювати пасажирські перевезення. Наше підприємство повинно виконувати постанову Кабінету міністрів про обмеження кількості пасажирів в рухомому складі 10 особами. Ми розуміємо, що фізично складно дотриматись виконання такої вимоги в громадському транспорті. Тому ми закликаємо кожного пасажира до самосвідомості. Відповідальність за дотримання правил лежить на кожному з нас", - наголосив він.

Також Левченко запевнив, що громадський наземний транспорт функціонуватиме за розкладом без обмежень кількості рухомого складу.

"Ми намагатимемось оптимізувати маршрути таким чином, щоб максимально дублювати маршрути метрополітену", - додав він.

Водночас Левченко звернувся до столичної поліції і попросив допомогти забезпечити правопорядок під час виконання пасажирських перевезень.

Друзі! Спішу вас запевнити, що КП «Київпастранс» продовжує працювати в штатному режимі та здійснювати пасажирські...

Опубликовано Київпастранс / Kyivpastrans Вторник, 17 марта 2020 г.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1246
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація