У "Київпастрансі" шестеро водіїв інфікувалися коронавірусом

У "Київпастрансі" шестеро водіїв інфікувалися коронавірусом

Фото: УНІАН

Загалом у підрозділах "Київпастрансу" зафіксували 11 випадків захворювання на COVID-19.

Громадський транспорт – це зона підвищеного ризику. Щодня у Києві його послугами користується понад 1 мільйон пасажирів. Щодня на маршрути виходять 350 автобусів, майже 330 тролейбусів та понад 260 трамваїв КП "Київпастранс".

Водночас завдяки заходам безпеки на підприємстві вдається захистити працівників від COVID-19. Загалом із березня на підприємстві захворіли 43 працівники. Із них 32 вже одужали.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу.

"На сьогодні в підрозділах "Київпастрансу" зафіксували 11 випадків захворювання на коронавірус. Троє людей – працівники дирекції комунального підприємства. Два випадки – у службі енергетичного забезпечення. Шість хворих – серед водіїв. Тому говорити про масовий характер захворюваності – не можна", – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва наголошує, що контроль за дотриманням протиепідемічних правил має бути суворим.

Із початку пандемії місто посилило дезінфекцію рухомого складу комунального транспорту.

"Двічі на день усі автобуси, тролейбуси та трамваї обробляють спеціальними розчинами. Також кожен працівник "Київпастрансу" перед виходом на маршрут проходить медичний огляд. У випадку виявлення симптомів хвороби працівникам в обов’язковому порядку роблять тест на коронавірус. Тестують і колег, які контактували з хворим", – наголосив Кличко.

Нагадаємо, кількість виявлених хворих у Києві  знову збільшується. За минулу добу – плюс 447 людей. 10 випадків – летальних. Усього від коронавірусу в Києві померла 401 людина.

Повʼязані теми:

Наступна публікація