У "Київенерго" розповіли про суму у платіжках тих, хто не передав показники лічильників

У "Київенерго" розповіли про суму у платіжках тих, хто не передав показники лічильників

Фото: Державна фіскальна служба України

Після отримання доступу до квартирних лічильників гарячої води ПАТ "Київенерго" відкоригує нарахування відповідно до їхніх фактичних показань.

Жителі Печерського району столиці, які не передали показання лічильників гарячого водопостачання, в липні 2017 року отримають рахунки від "Київенерго" за червень, розраховані за середнім споживанням гарячої води протягом трьох останніх місяців із урахуванням кількості днів надання послуги.

Про це пише УНІАН із посиланням на прес-службу "Київенерго".

Зазначається, що в подальшому такі нарахування отримають усі клієнти "Київенерго", які не передають показання лічильників гарячої води.

"Якщо у вашій квартирі встановлено лічильник гарячої води, і ви тривалий час не передавали показання і не надавали доступу до приладу обліку, "Київенерго" нараховуватиме суму до оплати відповідно до постанови КМУ № 630 п. 11 Правил надання послуг із централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води та водовідведення, введених в дію постановою КМУ № 630 від 21.07.2005, як для квартир, не обладнаних квартирними лічильниками гарячої води. Після отримання доступу до квартирних лічильників гарячої води ПАТ "Київенерго" відкоригує нарахування відповідно до їхніх фактичних показань", - повідомили в компанії.

Нагадаємо, національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, підвищила тариф на централізоване гаряче водопостачання для "Київенерго" на 1,6% й знизила тариф на опалення на 0,2%. 

Журналісти ТСН.Тижня дослідили тариф на квартплату і роз'яснили, що зашифровано у платіжках

Журналісти ТСН.Тижня дослідили тариф на квартплату і роз'яснили, що зашифровано у платіжках

Повʼязані теми:

Наступна публікація