У "Київенерго" розповіли, коли та на який період у шести районах столиці відключать гарячу воду

У "Київенерго" розповіли, коли та на який період у шести районах столиці відключать гарячу воду

У "Київенерго" розповіли, коли та на який період у шести районах столиці відключать гарячу воду

Фото: Київенерго

Комунальники проводять гідравлічні випробування.

У шести районах столиці для частини жителів та установ відключили чи відключать гарячу воду. "Київенерго" проводить гідравлічні випробування, готуючись до зимового періоду.

Зокрема, від 8 до 15 серпня гарячої води не буде у 868 житлових будинках, 15 лікувальних закладах, 40 школах, 223 відомствах у Деснянському районі; 492 житлових будинках, 11 лікувальних закладах, 23 школах, 156 відомствах у Дніпровському районі; 158 житлових будинках, 9 лікувальних закладах, 5 школах, 152 відомствах у Шевченківському районі; 4 житлових будинках, 1 лікувальному закладі, 1 школі, 2 відомствах у Солом'янському районі.

Від 8 до 22 серпня гаряче водопостачання тимчасово припинять для 377 житлових будинків, 11 лікувальних закладів, 15 шкіл, 189 відомств у Солом'янському районі; 639 житлових будинків, 6 лікувальних закладів, 32 шкіл, 233 відомств в Оболонському районі.

Від 9 до 23 серпня – для 266 житлових будинків, 10 шкіл, 95 відомств у Дарницькому районі.

"Гідравлічні випробування – це метод діагностики, що застосовується компанією щороку одразу після закінчення опалювального сезону і до серпня включно, щоб завчасно виявити та полагодити до початку наступного опалювального сезону пошкоджені та зношені ділянки тепломереж. Згідно з нормативами, випробування здійснюються за допомогою води температурою до +40°С, що подається до тепломереж з підвищеним тиском. Через це технологічно неможливо випробувати тепломережу без відключення гарячої води", – пояснили в "Київенерго".

Дізнатися терміни проведення гідравлічних випробувань на кожній вулиці міста можна за допомогою спеціального сервісу на сайті підприємства за цим посиланням.

У "Київенерго" попереджають, що під час гідравлічних випробувань можливі виникнення провалин ґрунту чи асфальту, появи води чи пари на поверхні. У таких випадках просять телефонувати на номери: 15-88 (зі стаціонарного), (044) 202-15-88 (із мобільного).

Водіїв просять не паркувати автівки над люками теплових камер, що підвищує ймовірність пошкодження транспорту та унеможливлює оперативне відключення пошкоджених ділянок.

Нагадаємо, міська влада має намір відмовитися від послуг "Київенерго" із гарячого водопостачання та теплопостачання після закінчення опалювального сезону 2017-2018 років. Нову компанію, яка надаватиме послуги киянам, поки що не знайшли.

Повʼязані теми:

Наступна публікація