У Києві зводять багатоповерхівку за півтора метра від школи

У Києві зводять багатоповерхівку за півтора метра від школи

Дата публікації
Перегляди
6620
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві зводять багатоповерхівку за півтора метра від школи

Фото: скриншот з відео

Будинок зводять на 23 поверхи.

У Києві зводять багатоповерхівку за півтора метра від школи і за вісім метрів від дитячого садочка. Ще рік тому батьки скаржилися на шум від перфораторів, який заважає дітям. Коли після шкільних канікул побачили, що на будівництві з'явився величезний кран, стріла якого літає над головами дітей, то вийшли на протест, йдеться у ТСН.19:30.

Садочок зсувається, кажуть батьки, а з-під паркану будівництва діти дістають арматуру і граються нею. За словами батьків, спочатку планували зводити будівлю на 12 поверхів, потім на 16, а тепер на 23.

У Києві над головами школярів встановили височезний будівельний кран  

У Києві над головами школярів встановили височезний будівельний кран  

Паркан будівельники звели ще рік тому, а після канікул, з'явився кран, стріла якого літає над головами школярів та дітей із садочка. Паркан і котлован виритий за півтора метра від школи та вісім від садочка - це вже порушення будівельних норм, запевняють фахівці. Кран - узагалі загроза життю. Викликали поліцію, просили директора школи написати заяву, але вона відмовилася. "Зі мною ніхто не домовлявся зі сторони забудовника. Написали клопотання на районне управління освіти", - каже Галина Федюніна.

Кожного разу, коли батьки йдуть до будівельників по відповіді, то їм показують усі дозволи на спорудження багатоповерхівки. Будинок зводить компанія "Житлоінвестбуд" на замовлення КМДА. Там пояснюють, щоби дітям було комфортно пережити будівництво, вікна їм змінили за власний рахунок.

Протистояння переміщаються на Хрещатик. Батьки чекають на рішення, яке має зупинити будівництво, а забудовники на те, яке має змусити батьків дати їм спокій. Тут з'являється ще й третя сторона - ошукані власники квартир у Еліта-Центрі. Влада пообіцяла їм дати квартири у цьому будинку. Саме тому вони не бажають, щоб і це будівництво припинилося.

У міськадміністрації рішення так і не прийняли. Сказали, що будуть розглядати письмовий запит. За словами керівника будівництва, як не будуть заважати, то будинок зведуть за рік. Натомість батьки намагаються знайти вільні місця у школах та садочках, куди можна перевести дітей, якнайдалі від кранів над головами.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6620
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація