У Києві зросли ціни на опалення і гарячу воду: як змінилися тарифи

У Києві зросли ціни на опалення і гарячу воду: як змінилися тарифи

Фото: УНІАН

Тарифи на тепло і гарячу воду в Києві зросли від 1 січня 2021 року.

У Києві від 1 січня зросли ціни на опалення, яке містяни отримують від комунального підприємства "Київтеплоенерго". Також підвищився тариф і на гаряче водопостачання.

Відповідне розпорядження КМДА від 29 грудня 2020 оприлюднено на сайті Київської міської держадміністрації.

Так, вартість постачання теплової енергії для населення встановлено на рівні 1 616,48 грн за 1 Гкал (з ПДВ). До цього вартість була менше на 19,2% - 1 356,31 грн за 1 Гкал.

Але, зауважимо, що оновлені ціни вказані без урахування витрат на утримання і ремонт центральних теплових пунктів й без урахування витрат на "Київтеплоенерго", якщо з ними, то вартість така:

  • 1 714, 70 грн за 1 Гкал (з ПДВ) - з урахуванням витрат на утримання і ремонт центральних теплових пунктів "Київтеплоенерго";
  • 1 677, 97 грн за 1 Гкал (з ПДВ) - з урахуванням витрат на утримання і ремонт центральних теплових пунктів.

Для бюджетних установ без урахування зазначених витрат ціни зросли - з 1357,73 грн до 1617,88 грн, для релігійних організацій - з 1332,67 грн до 1596,16 грн.

За гарячу воду киянам підвищили тариф з 85,97 грн за 1 куб.м (з ПДВ) до 99,79 грн, це без урахування витрат на утримання і ремонт центральних теплових пунктів, якщо з ними, то 103, 63 грн за 1 куб.м (з ПДВ).

Для бюджетних установ без урахування витрат на утримання і ремонт центральних теплових пунктів ціни зросли до 92,36 грн 1 куб.м; для релігійних організацій – до 97,70 грн за кубометр.

Зазначається, що тарифи за послугу постачання гарячої води, яка виробляється за допомогою індивідуального опалення, визначено окремо для кожної багатоповерхівки. Актуальні ціни можна знайти за цим посиланням.

Тим часом, низкою регіонів прокотилися акції протесту з перекриттям доріг через подорожчання платіжок. Люди незадоволені новими цінами на електроенергію та газ.

Читайте також:

На багатоповерхівку в одному з районів Києва зменшили ліміт електроенергії – будинок без опалення

На багатоповерхівку в одному з районів Києва зменшили ліміт електроенергії – будинок без опалення

Повʼязані теми:

Наступна публікація