У Києві зросла кількість інфікованих коронавірусом, серед нових випадків дитина та лікар

У Києві зросла кількість інфікованих коронавірусом, серед нових випадків дитина та лікар

Фото: УНІАН

Двоє киян вилікувалися, їх виписали з Олександрівської лікарні.

У Києві кількість інфікованих коронавірусом станом на 29 березня зросла до 82 осіб.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив мер столиці Віталій Кличко.

"Друзі! Вже 82 особи в Києві мають підтверджений діагноз захворювання на COVID-19. Сьогоді вранці ми отримали від державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" ще 8 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Захворіли – 4 жінки віком від 20-ти до 40 років та 11-ти річна дівчинка. І троє чоловіків - від 33-ох до 40 років. Серед них - лікар приватної клініки, що оглядав інфіковану пацієнтку, яка прибула з-за кордону", - написав Кличко.

Він також додав, що шестеро киян, які захворіли, наразі перебувають на самоізоляції вдома під контролем лікарів. По одному пацієнту госпіталізовані в Олександрівську лікарню та клінічну лікарню номер 4.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Депутатка Анна Скороход повідомила, що в неї підтвердили коронавірус

Депутатка Анна Скороход повідомила, що в неї підтвердили коронавірус

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація