У Києві знову зафіксували значне перевищення вмісту токсичних газів: перелік вулиць

Дата публікації
Перегляди
5680
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
У Києві знову зафіксували значне перевищення вмісту токсичних газів: перелік вулиць

У повітрі Києва виявили 4-кратне перевищення вмісту токсичних газів.

У Києві від 3 до 8 жовтня 2022 року в повітрі зафіксували перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій діоксиду азоту учетверо та формальдегіду втроє.

Про це сказано у щотижневому звіті про забруднення повітря від Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського.

Як вказується, порівняно з попереднім тижнем, рівень забруднення формальдегідом - знизився. Загалом фахівці відібрали та проаналізували 1 528 проб атмосферного повітря з 15-ти стаціонарних постів.

Так, за даними фахівців перевищення гранично допустимої концентрації за середньодобовим вмістом діоксиду азоту становило:

  • у 3,1-4,0 раза – на площах Бессарабській та Перемоги, проспекті Перемоги, та вулиці Каунаській;
  • у 2,0-2,8 раза – на Деміївській площі, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Попудренка, Семена Скляренка та Інженера Бородіна;

Натомість на проспекті Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії) перевищень гранично допустимої концентрації діоксиду азоту не спостерігалось.

Тим часом перевищення гранично допустимої концентрації за середньодобовим вмістом формальдегіду виявили: у 1,4-3,0 рази – на площах Деміївській, Бессарабській та Перемоги, проспектах Перемоги та Науки, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Інженера Бородіна, Довженка, Каунаській, Скляренка та Попудренка.

Також на Бессарабській площі і проспекті Перемоги (район метро Святошин) виявили перевищення гранично допустимої концентрації завислих речовин – у 1,0-1,1 раза.

Нагадаємо, у Києві від 26 вересня до 1 жовтня 2022 року зафіксували перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій діоксиду азоту у 5 разів та формальдегіду у 3,3 раза. В обсерваторії запевнили, що характер погоди не сприятиме розсіюванню шкідливих домішок в атмосфері. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація