У Києві зникла студентка: дівчину розшукують п'ятий день

У Києві зникла студентка: дівчину розшукують п'ятий день

Фото: скриншот з відео

Марина Ротаєнко пішла з гуртожитку і не повернулася.

У Києві п'ятий день розшукують 18-річну студентку Марину Ротаєнко. Дівчина пішла з гуртожитку і не повернулась, йдеться у ТСН.19:30.

Мама зниклої дівчини Тетяна Ротаєнко каже, що востаннє з донькою говорила ввечері напередодні зникнення. Дівчина була у гарному настрої і ні на що не нарікала. Утім, зранку наступного дня почути її знову не змогла.

До столиці на навчання із Черкас дівчина приїхала рік тому. Близьких друзів тут не мала. "Особливо нікуди не ходила, більше у кімнаті", - каже батько дівчини

У день, коли зникла, вона хотіла розрахуватися на роботі та піти на перескладання іспиту. Утім, в обидві установи дівчинка не з'явилась. У гуртожитку, де живе Марина, з журналістами не спілкуються.

У столиці загадково зникла 18-річна студентка Марина Ротаєнко

У столиці загадково зникла 18-річна студентка Марина Ротаєнко

Студенти розповідають, коли дізнались, що Марина зникла, то розгорнули свою пошукову операцію: усюди розмістили оголошення. У поліції кажуть, що обстежили всі закапелки району. Єдину зачіпку випадково знайшли за 14 км від гуртожитку – візитницю дівчини знайшли на Контрактовій площі.

Батьки зізнаються, що донька зникає вже не вперше. "У 2016 році зникла з невідомих причин на три дні. Ми й досі не знаємо, чому", - каже батько Марини. Де була увесь цей час, дівчина, ймовірно, не пам'ятала.

Батьки зниклої просять усіх, хто бачив чи побачить Марину, звертатись до поліції.

Кореспондентка ТСН Олена Гущик.

Повʼязані теми:

Наступна публікація