У Києві знайшли два артснаряди, які лежали на поштовій скриньці

Від початку 2021 року на території Києва вилучили та знешкодили 73 вибухонебезпечних предмети часів Другої світової війни.

Фото: facebook.com/DSNSKyiv

Фото: facebook.com/DSNSKyiv

Два артилерійські снаряди виявили в під'їзді житлового будинку в Деснянському районі Києва.

Про це в понеділок, 19 квітня, повідомляє пресслужба Головного управлінні ДСНС у місті Києві.

"Боєприпаси Д-122 мм і Д-76 мм лежали на поштовій скриньці в будинку на вул. Курчатова, 13", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що того ж дня, 18 квітня, на вул. Бориспільській у Дарницькому районі столиці було виявлено артилерійський снаряд Д-122 мм і мінометну міну Д-50 мм.

"Групою піротехнічних робіт Мобільного рятувального центру виявлені боєприпаси вилучено та знешкоджено на полігоні", - розповіли рятувальники.

У ДСНС додали, що від початку 2021 року на території Києва вилучили та знешкодили 73 вибухонебезпечних предмети часів Другої світової війни.

Раніше у селі Озера Київської області на приватному подвір'ї прогримів вибух, у результаті якої загинув робітник, котрий фасував боєприпаси. Він намагався відкрити ящик із капсулями для спорядження патронів до нарізної зброї. 


Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie