У Києві змінюють правила пільгового проїзду: кого торкнеться нововведення

У Києві змінюють правила пільгового проїзду: кого торкнеться нововведення

Фото: УНІАН

Їздити безкоштовно у столичному громадському транспорті зможуть лише кияни, решта - можуть отримати компенсацію за місцем реєстрації.

У Києві від 1 липня частково змінюються правила щодо пільгового проїзду у міському громадському транспорті.

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час брифінгу 12 червня.

"Від 1 липня цього року столиця вимушено змінює умови надання пільгового проїзду. Проїзд пільгових категорій громадян, які не зареєстровані в місті Київ, але мають право пільгового проїзду міським громадським транспортом буде здійснюватися на загальних підставах за умови реєстрації електронного квитка", - розповів він.

За словами Кличка, відшкодування витрат на проїзд будуть здійснювати органи соціального захисту населення за місцем реєстрації людини.

"Тому пасажири, які користуються пільгами на проїзд і не зареєстровані в Києві, для проїзду в транспорті столиці мають придбати квиток у будь-який зручний спосіб, користуватися ним у громадському транспорті, зберегти квиток (у разі придбання паперового QR-квитка) або чек на сплату проїзду чи банківську виписку при сплаті карткою, звернутися до органу соцзахисту населення за місцем реєстрації за компенсацією витрат на проїзд", - пояснив він.

Окремо Кличко пояснив, що такі кроки стали результатом того, що пільговий проїзд осіб, які не є киянами, не компенсується з бюджету столичним перевізникам.

"Пасажири, які мають пільги і зареєстровані у Києві, і надалі користуватимуться громадським транспортом за рахунок міського бюджету - за "Карткою киянина", - резюмував столичний очільник.

Нагадаємо, від 1 липня Київ остаточно переходить на електронний квиток. Розрахуватися за проїзд у громадському транспорті можна буде винятково безготівковим способом.

Повʼязані теми:

Наступна публікація