У Києві змінюється рух транспорту через Марш рівності

У Києві змінюється рух транспорту через Марш рівності

Фото: УНІАН

Графік на вихідні оприлюднили в мерії столиці.

У Києві 22-23 червня буде змінено маршрути і графік руху громадського транспорту. Це пов’язано з проведенням у столиці масових заходів і перекриттям поліцією низки вулиць.

Як повідомляє департамент транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації, зміни стосуватимуться руху наземного транспорту та метрополітену.

Тролейбуси

№ 5, 7, 8, 17, 93Н, 94Н – відповідно від вул. Білицької, вул. Чорнобильської, вул. Смілянської, площі Космонавтів , вул. Чорнобильської, просп. Леся Курбаса до б-ру Тараса Шевченка за власним маршрутом, далі - вул. Леонтовича - вул. Богдана Хмельницького - вул. Пирогова - б-р Тараса Шевченка, далі за власними маршрутами.

Автобуси

№ 20 – від ж/м Корчувате до вул. Велика Васильківська за власним маршрутом, далі – вул. Саксаганського – вул. Антоновича, далі в напрямку ж/м Корчувате за власним маршрутом;

№ 24 – від Національного музею історії України у Другій світовій війні до Європейської площі;

№ 114 – від вул. Милославської до стадіону "Динамо" ім. Лобановського;

№ 118 – від ст. м. "Чернігівська" до ст. м. "Палац Спорту".

№ 189 – від вул. Чорнобильської до б-ру Т. Шевченка (розворот на перехресті з вул. Леонтовича й у зворотному напрямку б-ром Т. Шевченка);

№ 231 – від вул. Кадетський Гай до б-ру Т. Шевченка (розворот на перехресті з вул. Леонтовича);

№ 429 – від вул. Тулузи до б-ру Т. Шевченка (розворот на перехресті з вул. Леонтовича);

№ 433 – від вул. Жолудєва до б-ру Т. Шевченка (розворот на перехресті з вул. Леонтовича);

№ 450 – від вул. Солом’янської до пл. Перемоги за власною схемою, далі вул. Старовокзальна – вул. Жилянська (у зворотному напрямку вул. Саксаганського) – далі за власною схемою;

№ 575 – від вул. Сергія Данченка до б-ру Т. Шевченка (розворот на перехресті з вул. Леонтовича).

Метро

Із 18:00 22 червня до закінчення роботи на вхід/вихід закриють станції метрополітену "Площа Льва Толстого", "Палац Спорту" (станції працюватимуть у режимі пересадочного вузла).

23 червня із початку роботи метрополітену до закінчення заходів зачинять на вхід/вихід станції метрополітену "Площа Льва Толстого", "Палац Спорту" (електропоїзди проїжджатимуть вказані станції без зупинок).

Із 18:00 22 червня до закінчення заходів 23 червня на вхід/вихід зачинять також станцію метрополітену "Театральна" (працюватиме в режимі пересадочного вузла).

23 червня можливе закриття на вхід і вихід станцій та пересадочних вузлів для забезпечення безпечного перевезення пасажирів та учасників заходів.

Як Київ пережив прайд

Як Київ пережив прайд

Як повідомлялося, ввечері середи, 19 червня, в Києві молодики спортивної зовнішності в балаклавах побили відвідувачів кінопоказу в рамках "КиївПрайду", що відбувався в платформі культурних ініціатив "Ізоляція". "Це був відверто гомофобський напад, мене повалили на землю, били ногами по голові, по ногах, моїх знайомих залили газом", — розповів один із постраждалих.

Повʼязані теми:

Наступна публікація