У Києві змінять рух громадського транспорту через заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів

У Києві змінять рух громадського транспорту через заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів

Фото: УНІАН

Маршрути зазнають змін від 13:00 і до вечора.

Сьогодні, 23 листопада, через проведення масових заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів зміниться рух міського пасажирського транспорту. Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

Так, від 13:00 до 15:00: рух автобусів №24 та №62 буде організовано за маршрутом: від Національного музею історії України в II Світовій війні та Ботанічного саду до стадіону "Динамо" ім. В. Лобановського;

автобуси маршруту № 114 курсуватимуть на ділянках від вул. Милославської до Поштової площі та від залізничного вокзалу "Центральний" до Софійської площі.

Від 16:00 і до завершення заходів: рух тролейбусів маршруту № 38 буде організовано від ст. м. "Видубичі" до б-ру Лесі Українки (до вул. Новогоспітальної), а рух автобусів маршруту № 24 буде організовано від залізничного вокзалу "Центральний" до вул. Грушевського за власним маршрутом, далі вул. Московська – вул. Цитадельна – вул. Лаврська – Національний музей історії України в II Світовій війні.

Маршрутне таксі № 520 курсуватиме за таким маршрутом: ст. м. "Видубичі" – Залізничне шосе – Либідська площа – вул. Велика Васильківська – вул. Євгена Коновальця – вул. Михайла Задніпровського – вул. Генерала Алмазова – вул. Цитадельна – вул. Лаврська – Національний музей історії України у II Світовій війні.

Автобус № 470 курсуватиме за схемою: вул. Ягідна – просп. Науки – б-р Дружби Народів – б-р Лесі Українки – вул. Генерала Алмазова – вул. Цитадельна – вул. Лаврська – Національний музей історії України в II Світовій війні.

Нагадаємо, влаштований радянською владою геноцид 1932-33 років знищив понад 7 мільйонів осіб на території УРСР та 3 мільйони українців поза її межами, в регіонах, які історично були заселені українцями: Кубань, Північний Кавказ, Нижнє Поволжя та в Казахстані. Лише у першій половині 1933 року смертність від Голодомору в Україні досягла трьох мільйонів осіб.

Визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу законодавчо закріплено законом "Про Голодомор 1932-1933 років в Україні".

Повʼязані теми:

Наступна публікація