У Києві зловмисник облаштував фальшивий обмінник і надурив клієнта на 50 тисяч євро

Шахрай намагався втекти через вихід у стіні, який він підготував заздалегідь.

У Києві поліція затримала підозрюваного у шахрайстві, який надурив клієнта на 50 тисяч євро за допомогою фальшивого пункту обміну.

Про це 7 листопада повідомляє столична поліція.

23-річний аферист винайняв офісне приміщення у житловому будинку на вулиці Урлівській у Дарницькому районі і обладнав його під обмінник. Там були сейфи, оргтехніка, камери відеоспостереження. Окрім того, зловмисник розмістив оголошення в Інтернеті з пропозицією вигідного обміну валюти.

7 листопада до "обмінника" прийшов клієнт, щоб обміняти за хорошим курсом 50 тисяч євро. Щойно підозрюваний отримав гроші, він вийшов у сусідню кімнату і не повернувся. Потерпілий цим часом запідозрив неладне та почав ламати двері.

Поліція затримала шахрая фактично на місці злочину. Ним виявився уродженець Криму 1995 року народження. Зараз проводяться подальші слідчі дії для встановлення всіх обставин події та  інших можливих учасників цієї шахрайської оборудки.

Нагадаємо, протягом першого півріччя 2018 року у Києві та 17 областях України Нацбанк перевірив 506 пунктів з обміну валюти, що відносяться до небанківських фінансових установ. Працівники регулятора виявили 39 нелегальних валютних обмінників у Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Київській, Львівській, Рівненській, Харківській, Черкаській областях та столиці. Інформацію про нелегальні обмінні пункти НБУ передав до правоохоронних органів.

Ризикований обмін: чи просто купити валюту не в офіційному обміннику

Ризикований обмін: чи просто купити валюту не в офіційному обміннику

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація