У Києві злочинці викрали із банку кілограм золота та $ 350 тисяч

 Тиждень тому цінності були на місці, а нині їх у скриньці не виявилось.

Поліція Києва розшукуєчоловіків, які викрали близько $ 350 тисяч та кілограм золота у зливках із депозитних скриньок одного з банку у Подільському районі столиці.

Про це повідомляє прес-служба столичної поліції.

На початку жовтня до правоохоронців надійшло повідомлення про зникнення речей та грошей зі скриньки одного із банків у Подільському районі столиці. Потерпілий - 54-річний підприємець - розповів правоохоронцям, що орендує скриньку у депозитарії банківського відділення, де зберігає 42 тис. доларів США, 5 тис. євро та кілограм золота у маленьких зливках. Тиждень тому цінності були на місці, а нині їх у скриньці не виявилось.

У Бразилії 16 чоловіків збиралися винести гроші з найбільшого банку країни

У Бразилії 16 чоловіків збиралися винести гроші з найбільшого банку країни

Також до поліції звернувся іще один клієнт - 42-річний киянин - із аналогічним повідомленням. Із його скриньки зникли 25 тис. доларів США, 40 тис. євро, 360 фунтів стерлінгів.

Згодом до правоохоронців надійшло ще одне повідомлення про крадіжку у фінансовій установи: із депозитної скриньки жителя Київської області теж зникли гроші.

Правоохоронці встановили, що до цих злочинів причетні троє чоловіків, які знімали банківські скриньки на фальшиві паспорти із вклеєними у документи особистими фотокартками.

Громадян, які можуть повідомити інформацію щодо зловмисників, поліція просить телефонувати за номером 098-868-18-88.

За допомогу у встановленні місця знаходження злочинців гарантують винагороду.

Нагадаємо, у елітному передмісті Києва у власному будинку вбили банківського робітника. Як розповіла сусідка вбитого, начебто вночі до будинку вдерлися невідомі які зв'язали та побили господаря і вимагали цінності. Після того, як чоловік відмовився віддавати цінні речі, його вбили і обчистили будинок.

На ранок прокинувся 8-річний хлопчик, і знайшов батька мертвим. Напередодні весь день у будинку тривали слідчі дії. Матері в цей час в будинку не було, вона прибула на місце після того, як дізналась про трагедію.

 

Наступна публікація