У Києві жінка з дитиною близько місяця жила у квартирі з трупом померлої матері

У Києві жінка з дитиною близько місяця жила у квартирі з трупом померлої матері

Фото: ТСН

За попередніми даними, ознак насильницької смерті немає.

У Києві тіло померлої 58-річної жінки пролежало в квартирі звичайної багатоповерхівки на Лівому березі кілька тижнів. Моторошності ситуації додає те, що разом із трупом матері в цій само квартирі весь час прожили 32-річна киянка та її 9-річна донечка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Неприємний запах жителі під’їзду почали відчувати приблизно місяць тому, коли відкривали вікна для провітрювання. Спершу люди думали, що десь у підвалі чи на горищі вмерла миша  або кіт, але потім в неладному запідозрили одну з родин, яка мешкає на п’ятому поверсі. Коли терпіти більше було несила, сусідка викликала поліцію. Правоохоронців у квартиру довго не впускали, але врешті відкрили двері.

Киянка кілька тижнів жила із трупом матері в одній квартирі

Киянка кілька тижнів жила із трупом матері в одній квартирі

Криміналісти виявили в одній із кімнат накритий ковдрою і газетами труп. "На тілі померлої ознак насильницької смерті не було, але тіло перебувало дуже в гнилистих змінах", - розповів слідчий Юлія Медвідь. Донька померлої Ольга твердить, що її мами не стало півтора тижня тому, і такий час перебування тіла в оселі є нормальним. "Я би не сказала, що вона розклалася", - вважає жінка.

Сусіди розповідають, що мешканці цієї квартири заїхали кілька років тому. Спочатку родина здавалися цілком звичайною, але два роки тому бабуся захворіла, а її донька залишила роботу, дитину ж забрала зі школи. "Потрібно працювати з дитиною, вона тривалий час була ізольована від спілкування з іншими дітьми та людьми взагалі", - констатує начальник ювенальної превенції Дніпровського управління поліції Києва Олег Остапчук.

Тіло померлої доправили в морг, а 9-річну Катю соціальні працівники відправили до притулку. Туди вже приїхав батько дитини з Хмельниччиини та забрав її з собою. Соціальним працівникам він наказав нічого не розповідати пресі про психологічний стан дитини. Відомо лише, що фізично дівчинка абсолютно здорова.

Кореспондент ТСН Мар’яна Бухан

Повʼязані теми:

Наступна публікація