У Києві жінка привласнила квартиру померлої сусідки

У Києві жінка привласнила квартиру померлої сусідки

У Києві жінка привласнила квартиру померлої сусідки

Фото: Прокуратура Києва

Киянка обманом заволоділа житлом на Чоколівці вартістю 750 тисяч гривень.

У Києві жінка привласнила квартиру померлої сусідки.

Киянка обманом заволоділа житлом на Чоколівці вартістю 750 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

"Шевченківською окружною прокуратурою міста Києва спільно зі слідчим відділом Шевченківського управління поліції ГУ Національної поліції в м. Києві повідомлено про підозру мешканці столиці у заволодінні шляхом обману квартирою, що мала бути визнана відумерлою спадщиною", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Встановлено, що підозрювана, проживаючи у житловому будинку по вул. Мартиросяна у м. Києві, дізналася про те, що її сусідка (жінка похилого віку, 1937 р. н.) померла, та вирішила заволодіти її квартирою шляхом обману та використання завідомо підроблених офіційних документів.

Так, знаючи, що померла жінка була самотньою, підозрювана організувала підроблення офіційних документів, які підтверджують нібито родинні зв’язки (свідоцтво про народження на ім’я підозрюваної та начебто її матері, а також свідоцтва про смерть начебто матері підозрюваної), з яких вбачалось, що підозрювана є племінницею померлої.

Вказані документи підозрювана подала приватному нотаріусу, який, не усвідомлюючи протиправність її дій, завів спадкову справу та в подальшому видав підозрюваній свідоцтво про право на спадщину, на підставі якого за останньою зареєстровано право власності на квартиру померлої жінки.

За результатами досудового розслідування підозрюваній інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України.

На майно, що стало предметом вчиненого кримінального правопорушення, накладено арешт. Його вартість, відповідно до висновку оціночної будівельної експертизи, становить понад 750 тисяч гривень.

Нагадаємо, у Києві адвокат разом зі спільниками намагалися приховати муміфіковане тіло померлого пенсіонера для заволодіння його житлом. Тіло пролежало у квартирі понад сім місяців.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація