У Києві жінка дорогою до пологового будинку народила немовля

Автор
Надія ПонькоНадія Понько
Дата публікації
Перегляди
2946
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві жінка дорогою до пологового будинку народила немовля

Фото: pixabay.com

Патрульні допомогли автівці з породіллею і немовлям швидко дістатись до медиків.

У Києві жінка, яка їхала до пологового будинку не встигла дістатись місця призначення і народила просто в автомобілі.

Про це повідомляє МВС України в Facebook.

У відомстві зазначають, що до патрульних звернувся чоловік з проханням допомогти, бо в його авто народжувала жінка і їй терміново потрібно було потрапити в пологовий будинок, в іншому кінці міста. "По дорозі у жінки почалися перейми і зволікати вже не можна було. Тому, на бульварі Лесі Українки в авто вона народила немовля. Пасажир автомобіля, в якому їхала жінка, був медиком, тому він швидко зміг прийняти пологи", – йдеться в повідомленні.

Коли жінка народила, патрульні швидко супроводили авто з нею до пологового будинку.

Київські патрульні супроводили до пологового будинку авто, в якому дорогою народила жінка

Київські патрульні супроводили до пологового будинку авто, в якому дорогою народила жінка Напарники Артем Бригинець та Олександр Мерецький патрулювали бульваром Шевченка, коли до них звернувся чоловік з проханням допомогти. У його автомобілі народжувала жінка і їй терміново потрібно було потрапити в пологовий будинок, що в іншому кінці міста. Дорогою в жінки почалися перейми й зволікати вже не можна було. Тож, на бульварі Лесі Українки в авто вона народила немовля. Пасажир автомобіля, в якому їхала жінка, був медиком, тож він швидко зміг прийняти пологи. Коли жінка народила, патрульні швидко супроводили авто з нею до пологового будинку. "Незважаючи на те, що ми знали що в автомобілі є медик ми переймалися, щоб з жінкою та її дитиною все було гаразд, тож, намагалися максимально швидко доставити їх до лікарні. Дякуємо водіям, які реагували на наші сигнали та поступалися дорогою", — підсумовує патрульний Артем. Вітаємо жінку з народженням немовляти! Нехай дитина росте здоровою та щасливою. Дякуємо патрульним за оперативну допомогу, завдяки якій породілля та новонароджена дитина швидко опинились в медичному закладі. Патрульна поліція України

Опубліковано МВС України Вівторок, 17 листопада 2020 р.

"Попри те, що ми знали, що в автомобілі є медик, ми переймались, щоб з жінкою та її дитиною все було добре, тому, намагалися максимально швидко доправити їх до лікарні. Дякую водіям, які реагували на наші сигнали і давали дорогу", – говорить один із патрульних Артем Бригинець.

Нагадаємо, що нещодавно подібний випадок стався у Луцьку. Пологи у жінки розпочалися в авто, коли подружжя мчало до лікарні. Зрозумівши, що доїхати не встигнуть, 30-річна породілля попросила чоловіка зупинитися – і сама, без допомоги медиків, народила здорову дівчинку. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2946
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація