У Києві жінці вдалося вирватися з рук ґвалтівника: з'явилося відео

Дата публікації
Перегляди
8633
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві жінці вдалося вирватися з рук ґвалтівника: з'явилося відео

Фото: Патрульна поліція Київської області / Facebook

Невідомий біля вокзалу почав бити жінку в обличчя, забрав сумку, намагався роздягнути, душив і хотів зґвалтувати.

У Києві жінці вдалося вирватися з рук ґвалтівника. Пізньої ночі жінка йшла додому пішки. Дорогою до неї підійшов незнайомець і почав пропонувати спілкування, але жінка не зважала на пропозиції й продовжувала свій шлях. Раптово він схопив її та потягнув у темне безлюдне місце, далі від дороги.

Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook.

За словами Білошицького, чоловік почав бити жінку в обличчя, забрав сумку, намагався роздягнути, душив і хотів зґвалтувати.

Страшно уявити, чим могла б закінчитися ця історія, якби не патрульні, які швидко прийшли на допомогу.

"Інспектори Віталій Данильчук та Богдан Лісовський саме здійснювали патрулювання території поблизу вокзалу, коли побачили налякану жінку, яка бігла до них по допомогу. Дивом їй вдалося вирватися з рук нападника й вона з останніх сил бігла до дороги, де мала шанс бути поміченою. Нападник наздоганяв її, але, побачивши поліцейське авто, кинувся втікати", - розказав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції.

Патрульні ж зреагували миттєво і за лічені секунд наздогнали та затримали втікача, застосувавши кайданки.

Патрульні викликали потерпілій швидку допомогу, а затриманого передали слідчо-оперативна групі.

"Ця історія - яскравий приклад того, як працює один із найважливіших поліцейських інструментів — превентивне патрулювання. Коли патрульні поліцейські не прямують на конкретний виклик, а патрулюють визначену територію з метою запобігання правопорушенням. Це дає свої результати. У такий спосіб наші інспектори самостійно виявляють сотні правопорушень і злочинів, затримують правопорушників і підозрюваних у вчиненні злочину по гарячих слідах", - резюмував Білошицький.

 

Ця подія трапилася нещодавно у Києві. Пізньої ночі жінка йшла додому пішки. Дорогою до неї підійшов незнайомець і почав пропонувати спілкування, але громадянка не зважала на пропозиції й продовжувала свій шлях. Раптово він схопив її та потягнув у темне безлюдне місце, далі від дороги. Чоловік почав бити жінку по обличчю, забрав сумку, намагався роздягнути, душив і хотів зґвалтувати. Страшно уявити, чим могла б закінчитися ця історія, якби не патрульні, які швидко прийшли на допомогу. Інспектори Віталій Данильчук та Богдан Лісовський саме здійснювали патрулювання території поблизу вокзалу, коли побачили налякану жінку, яка бігла до них по допомогу. Дивом їй вдалося вирватися з рук нападника й вона з останніх сил бігла до дороги, де мала шанс бути поміченою. Нападник наздоганяв її, але, побачивши поліцейське авто, кинувся втікати. Патрульні ж зреагували миттєво і за лічені секунд наздогнали та затримали втікача, застосувавши кайданки. Віталій та Богдан викликали потерпілій швидку допомогу, а затриманого передали слідчо-оперативна групі. До чого це я? Ця історія яскравий приклад того, як працює один із найважливіших поліцейських інструментів — превентивне патрулювання. Коли патрульні поліцейські не прямують на конкретний виклик, а патрулюють визначену територію з метою запобігання правопорушенням. Це дає свої результати. У такий спосіб наші інспектори самостійно виявляють сотні правопорушень і злочинів, затримують правопорушників і підозрюваних у вчиненні злочину по «гарячих слідах». Працюємо задля вашої безпеки! 24/7‍♂️

Опубліковано Олексієм Білошицьким Четвер, 5 листопада 2020 р.

Нагадаємо, у Києві жінка попила чаю з незнайомцем на заправці, а отямилась без грошей і телефонів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8633
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація