У Києві згорів приватний будинок: пожежники не змогли швидко приїхати через відсутність адреси на карті

У Києві згорів приватний будинок: пожежники не змогли швидко приїхати через відсутність адреси на карті

Фото: kiev.informator.ua

Під час пожежі ніхто не постраждав.

2 січня поряд з житловим комплексом "Чайка" в Києві загорівся приватний будинок. Попередня причина загоряння — необережне використання саморобної печі для опалення будинку.

Будинок загорівся близько 20:00. До моменту приїзду рятувальників будівля майже повністю згоріла. Про це "Інформатор" повідомляє з місця події.

Зі слів сусідів погорільців, в будинку проживала неблагополучна сім'я — чоловік з дружиною. Почувши запах диму пізно ввечері, саме сусіди почали носити відра з водою до вогнища спалаху. З невеликою затримкою до місця пожежі приїхали дві бригади ДСНС. Як з'ясувалося, пожежники не могли швидко відшукати адресу на карті, оскільки дачний кооператив не має назви вулиці.

"До моменту приїзду рятувальників будинок був повністю охоплений вогнем. Більше того, вогонь перекидався на сусідню житлову будівлю. Ми одночасно почали гасити як осередок загоряння, так і перешкоджати виникненню пожежі в іншому будинку. Сусідній будинок вдалося врятувати, а от будинок, де загорілася піч, згорів повністю", — прокоментував подію пожежний.

До місця загоряння також приїхала поліція і бригада "швидкої". На щастя, допомога медиків не знадобилася — під час пожежі ніхто не постраждав.

Наразі  у дачному кооперативі вимкнулося світло, сусіди обіцяють, що через ігнорування правил пожежної безпеки будуть подавати на своїх сусідів до суду.

Повʼязані теми:

Наступна публікація