У Києві завершують виготовлення пам'ятника Іллі Муромцю, який створювали за допомогою 3D-принтера

Дата публікації
Перегляди
1113
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві завершують виготовлення пам'ятника Іллі Муромцю, який створювали за допомогою 3D-принтера

Виготовлення пам'ятника Іллі Муромцю / Фото: facebook/Віталій Кличко

Така технологія дозволила пришвидшити роботу.

Для виготовлення пам'ятника Іллі Муромцю у Києві застосовували 3D-принтер. Це допомогло прискорити його створення.

Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко. 

"Наближаються до фіналу роботи з виготовлення скульптури Іллі Муромця, яку вже незабаром презентуємо в парку "Муромець". Це буде унікальний пам‘ятник, створений за найсучаснішими технологіями. Його частини відливають у формах, виготовлених за допомогою 3D принтера", - написав Кличко.

За його словами, пам'ятник буде унікальним, адже скульптури великого розміру за допомогою 3D-принтера в Україні ще не робили. Таку технологію скульптор Володимир Журавель вигадав для прискорення процесу виготовлення, на який могли піти роки.

.

Друзі! Наближаються до фіналу роботи з виготовлення скульптури Іллі Муромця, яку вже незабаром презентуємо в парку «Муромець». Це буде унікальний пам‘ятник, створений за найсучаснішими технологіями. Його частини відливають у формах, виготовлених за допомогою 3D принтера. Такого (для пам'ятника великого розміру) в Україні та, може, й у світі ще не робили! Щоб прискорити процес, який міг зайняти кілька років, талановитому скульптору Volodymyr Zhuravel довелося винайти таку унікальну технологію. Тобто, спочатку скульптуру богатиря, для образу якого позував Василь Вірастюк, виліпили, потім відсканували і за допомогою спеціальної програми створили 3D модель. Далі - кожну деталь майбутнього пам‘ятника друкували на 3D принтері, щоб підготувати форми для виливання Іллі в бронзі. Сьогодні в ливарні кипить робота, Муромець бронзовішає-:))). А Володя Журавель у захваті від творчо-виробничого процесу. До речі, пам‘ятник буде немаленьким – 11 метрів заввишки разом з пагорбом і гранітним постаментом. І, друзі, не думаю, що варто сперечатися потрібен нам пам‘ятник Муромцю чи ні. Ілля Муромець, який, за переказами, народився під Черніговом, служив князю Володимиру, охороняв місто Київ і похований у Києво-Печерській лаврі, - це наш богатир, це наша історія. Яку сьогодні, на жаль, намагаються у нас поцупити. Тому Муромець стоятиме в Києві, на території Труханового острова, там, де колись розташовувалася дружина князя Володимира!

Опубліковано Віталієм Кличком Неділя, 15 липня 2018 р.

"Тобто, спочатку скульптуру богатиря, для образу якого позував Василь Вірастюк, виліпили, потім відсканували і за допомогою спеціальної програми створили 3D модель. Далі - кожну деталь майбутнього пам‘ятника друкували на 3D принтері, щоб підготувати форми для виливання Іллі в бронзі. Сьогодні в ливарні кипить робота, Муромець бронзовішає", - сказав міський голова. 

Висота пам'ятника разом з гіркою та постаментом складе 11 метрів. Він стоятиме на території Труханового острова.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1113
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація