У Києві завершується безкоштовний обмін синіх жетонів метро на зелені

У Києві завершується безкоштовний обмін синіх жетонів метро на зелені

Фото: УНІАН

Про обмін квитків нагадали й у "Київпастрансі".

Київський метрополітен попереджає про завершення безкоштовного обміну синіх жетонів, які коштували п'ять гривень, на зелені, вартістю вісім гривень.

Про це йдеться у прес-службі підприємства. 

"Друзі! Нагадуємо! Завтра останній день обміну синіх жетонів на зелені без доплати. Від першого серпня обмін буде проводитися тільки у сервісних центрах з доплатою", - йдеться у повідомленні метрополітену. 

У касах можна обміняти лише один жетон, а в сервісних центрах на станціях "Майдан Незалежності", "Дорогожичі", "Політехнічний інститут" і "Дарниця" є можливість обміняти більше. Обмін з доплатою проводитиметься від першого до 31 серпня. 

"Київпастранс", своєю чергою, також попереджає, що разовими квитками старого зразка, купленими за чотири гривні, можна користуватися до кінця липня. Від першого липня можна обміняти старі квитки на нові з доплатою у Службі організації збору та обліку виручки КП "Київпастранс" за адресою: вул. Казимира Малевича, 127. 

Шановні пасажири! Нагадуємо, що до кінця липня ви ще можете користуватися в транспорті разовими квитками старого...

Опубліковано Комунальне підприємство "Київпастранс" Понеділок, 30 липня 2018 р.

Нагадаємо, від 14 липня цього року вартість проїзду у громадському транспорті Києва: метро, тролейбусі, трамваї, автобусі та фунікулері, становить вісім гривень. Міська влада зазначає, що це необхідний крок, спрямований на зменшення ризику транпортного колапсу і збільшення зарплати працівників транспортної сфери. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація