У Києві завершили розслідування щодо поліцейських, які "кришували" крадіїв на вокзалі

Дата публікації
Перегляди
2550
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві завершили розслідування щодо поліцейських, які "кришували" крадіїв на вокзалі

Фото: УНІАН

До складу злочинної групи входили співробітники кримінальної поліції та оперуповноважені.

Прокуратура завершила досудове розслідування щодо співробітників поліції, які сприяли крадіжкам на території Центрального вокзалу і прикривали злодіїв. 

Про це повідомив спікер Генпрокуратури Андрій Лисенко.

До злочинної групи входили начальник сектору кримінальної поліції, двоє оперуповноважених, троє поліцейських сектору превенції, поліцейський-водій, а також 3 професійних кишенькових злодіїв.

"Відповідно до розподілу ролей, поліцейські координували дії крадіїв, визначаючи час та місце їх "роботи" на вокзалі, а також допомагали їм уникнути кримінальної відповідальності. Так, під різними приводами поліцейські відмовлялися приймати від потерпілих заяви про вчинення крадіжок або списували вже прийняті заяви до журналу Єдиного Обліку, ніби це не заява про злочин, а дрібна скарга", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що двічі співробітники поліції відкривали провадження за фактом крадіжок, проте одразу ж закривали їх без вагомих причин.

Від дій злочинців упродовж серпня-листопада 2017 року постраждали п'ятеро осіб, у яких вкрадено майна на 378 тисяч гривень. Десяти учасникам групи оголосили про завершення досудового розслідування. 

Нагадаємо, у жовтні активісти організації С14 вигнали з-під південного боку Київського вокзалу ромів та безхатьків, які жили просто на лавках перед будівлею вокзалу. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2550
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація