У Києві затримали водія, котрий їздив містом машиною з номерами "ДНР"

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві затримали водія, котрий їздив містом машиною з номерами "ДНР"

Автомобіль належить колишньому правоохоронцю.

У столиці правоохоронці відшукали водія машини з номерними знаками, на котрих була зображена символіка терористичної організації "ДНР". Автомобілем зацікавилися після того, як напередодні в соцмережах з’явилися його фотографії та обурені репліки киян.

Пошуком машини зайнялися контррозвідники СБУ. Як повідомляється на сторінці спецслужби у Facebook, авто знайшли менше, ніж за добу. Фейкові номерні знаки було вилучено, так само, як і документи на автомобіль.

27 вересня у мережі інтернет з’явилося повідомлення про пересування містом Київ автомобілю ПЕЖО-301 із номерними знаками...

Опубліковано Служба безпеки України Субота, 29 вересня 2018 р.

Особою, що керувала транспортним засобом, виявився колишній працівник МВС України, котрий зараз працює в одній із страхових компаній. Чоловік пояснив, що машина перебувала в розшук з 2014 року і була знайдена Інтерполом на території РФ. Місцеві правоохоронці передали авто представнику страхової фірми, котрий і доправив його в Україну.

"Під час перетину російсько-українського кордону він зняв номерні знаки так званої ДНР, але при в’їзді в Київ знову встановив їх, за його словами, "для забезпечення відповідності реєстраційних автомобільних номерів пакету документів на вказану машину, виданих російськими представниками Інтерполу, на випадок зупинки транспортного засобу для перевірки працівниками поліції України", - навели пояснення водія представники СБУ.

"Міністр "ДНР" перейшов на бік України

"Міністр "ДНР" перейшов на бік України

Разом із тим працівники спецслужби зауважили, що працівник страхової компанії свідомо намагався сховати автомобіль після поширення інформації про нього, що ускладнювало пошук транспортного засобу. "На теперішній час здійснюється комплекс заходів щодо перевірки наданих ним пояснень, а також встановлення його можливої причетності до терористичної діяльності. Користуючись нагодою, Служба безпеки України дякує громадянам за пильність", - ідеться в повідомленні спецслужби.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація