У Києві затримали розповсюджувача дитячої порнографії

Чоловікові загрожує до десяти років позбавлення волі.

У Києві 38-річного чоловіка викрили на розповсюдженні дитячої порнографії.

Про це повідомляє департамент кіберполіції Національної поліції.

У квартирі киянина поліцейські провели обшук, під час якого вилучили комп’ютерну техніку за допомогою якої зловмисник розповсюджував заборонений контент.  Також, було виявлено велику кількість жорстких дисків та інших носіїв інформації, на яких зберігалися відеофайли порнографічного змісту.

Наразі техніку та диски вилучено та направлено до експертного центру для проведення всіх необхідних експертиз.        

Розпочато  кримінальне провадження, тривають слідчі дії.

Своєю чергою затриманий надає свідчення, згодом буде вирішено питання щодо оголошення йому підозри та обрання запобіжного заходу. Киянину загрожує до десяти років позбавлення волі.

Нагадаємо, на Житомирщині мати з сином організували дитячу порностудію. В одному з районів на Житомирщині мати з сином, мешканці Києва, орендували приміщення, влаштували там фотостудію, проте моделями в них були оголені 12-13-річні дівчатка із багатодітних та неблагополучних сімей.

"Жертв" зазвичай шукала 55-річна жінка. Вона підшукувала привабливих зовні, але незаможно одягнених дітей і пропонувала підзаробити, користуючись їхнім уразливим станом та недосвідченістю. Фото робив її 35-річний син. Світлини оголених дівчат-підлітків продавали через Інтернет.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація