У Києві затримали посадовця Подільської РДА на отриманні великого хабаря

У Києві затримали посадовця Подільської РДА на отриманні великого хабаря

Фото: УНІАН

Справа стосується конкурсних торгів на ремонти навчальних закладів.

У Києві на хабарі в 117 тис. грн затримали посадовця Подільської райдержадміністрації. Гроші він отримав за за перемогу приватного підприємства у конкурсних торгах на ремонти навчальних закладів.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

"За домовленістю між посадовцем РДА та підприємцем останній мав систематично передавати чиновнику кошти залежно від вартості тендеру. За неправомірну вигоду посадовець РДА створював підприємству незаконні переваги в конкурсних торгах та забезпечував перерахування бюджетних коштів в повному обсязі відповідно до умов укладених договорів. Зокрема встановлено, що посадовець РДА отримав неправомірну вигоду в сумі 117 тисяч гривень за забезпечення перемоги товариства в конкурсних торгах з проведення капітальних ремонтів дошкільного та загального навчального закладів у Подільському районі столиці на загальну суму 1766843 гривень", - повідомили в поліції.

У понеділок, 30 вересня, посадовцю повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Нині вирішується питання щодо повідомлення про підозру представнику приватного підприємства за ч.3 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України та обрання відносно фігурантів запобіжного заходу.

Тим часом на Київщині затримали двох поліцейських, які вимагали у підприємця 20 тис. грн.

Повʼязані теми:

Наступна публікація