У Києві затримали частину учасників злочинної групи "перевертнів у погонах"

Правоохоронців затримали через отримання хабара.

У Києві затримали двох працівників поліції, які отримали хабар у 50 тис. доларів за невідкриття кримінального провадження.

Серед затриманих - капітан поліції, старший слідчий слідчого відділу, а також лейтенант слідчого відділення розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого відділу Подільського управління поліції ГУ НП у м. Києві. Їх затримали військові прокурори Київського гарнізону Центрального регіону України та працівники Головного відділу із боротьби з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в м. Києві та Київській області. Про це повідомляють у Генпрокуратурі.

Поліцейські отримали 50 тис. доларів хабара, аби передати гроші організатору злочинної групи - оперуповноваженому відділу викриття правопорушень у сфері легального обігу наркотиків Управління протидії наркозлочинності ГУ НП у м. Києві, капітану поліції М. Його ще розшукують.

За хабар зловмисник обіцяв не реєструвати проти підозрюваного додатковий епізод за ст. 306 Кримінального кодексу України та не ініціювати питання про обрання стосовно нього запобіжного заходу у виді тримання під вартою, оскільки нині щодо цього громадянина слідчий відділ Подільського УП ГУ НП в м. Києві проводить досудове розслідування за ст. 311 ККУ "Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів".

Затримані на отриманні хабара поліцейські входили до складу групи слідчих та мали повноваження на ухвалення процесуальних рішень у кримінальному провадженні щодо зазначеного громадянина.

Щодо всіх фігурантів справи готується підозра у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Повʼязані теми:

Наступна публікація