У Києві зареєстрували рекорд тривалості життя найстарішого собаки в Україні: нею стала такса Нора

У Києві зареєстрували рекорд тривалості життя найстарішого собаки в Україні: нею стала такса Нора

Фото: УНІАН

Таксі 19 років.

У Києві офіційно зареєстрували рекорд тривалості життя найстарішого собаки в Україні. Рекордсменкою стала 19-річна такса Нора. Її господарі називають пенсіонеркою, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

Нора майже нічого не чує, погано бачить і ледве ходить, бо у неї роз'їжджаються лапи. Щоб собака могла втриматися на ногах хоча б кігтями, господарі застелили килими. Ще декілька років тому її було складно наздогнати і забрати м'яч. Нині ж вона багато спить і має гарний апетит.

У подружжя Інни та Валерія такса з'явилася майже 20 років тому.  Відтоді вони з нею не розлучалися ні на один день. Хоча й багато працювали, але увесь вільний час тільки для своєї Нори. Під час обідніх перерв приходили додому, щоб вигуляти собаку, брали її із собою у відрядження та відпустки.

Кожна подорож із собакою і кожен її новий костюм - господарі фотографували усе. За життя вони назбирали аж шість альбомів. дату народження знають напам'ять, бо святкували щороку — 17 червня 2000 року. 

Їй 19, і вона "пенсіонерка": ТСН віднайшла найстарішого пса в Україні

Їй 19, і вона "пенсіонерка": ТСН віднайшла найстарішого пса в Україні

Нині Нора на вулицю майже не виходить. Сьогодні — виняток, бо з паспортом пішли  фіксувати рекорд.
Улюбленицю пані Інна несе на руках, а пан Валерій тримає плед на випадок, якщо Норі стане холодно. Він як справжній джентльмен відчиняє хвіртку, переводить через дорогу своїх жінок і поспішає у парк. Там уже зібралося чимало такс і їхніх власників.

Для власників такси рекорд — це не головне. Їм важливо, щоб Нора просто була поряд з ними довше, бо на нову собаку вони вже не наважаться. 

Кореспондент ТСН Святослав Родюк.

Повʼязані теми:

Наступна публікація