У Києві запустили прокат електросамокатів. Поки що безкоштовно

Сервіс почав працювати у тестовому режимі.

У столиці відтепер можна взяти на прокат електросамокат.

Послугу в тестовому режимі запустив транспортний сервіс Bolt, пише ain.ua. Це перший подібний сервіс в Україні.

До весни 2020 року послуга діятиме лише на території UNIT.City (розташований між станціями метро "Лук'янівська" та "Дорогожичі"). Для початку самокатів буде 20 штук, кількість обіцяють збільшувати.

Після повноцінного запуску (навесні) взяти самокат напрокат можна буде в центрі міста, а також біля транспортних вузлів і популярних місць.

Знайти місце, де можна орендувати самокат, можна буде через мобільний додаток. Потім – знайти самокат за допомогою карти в додатку, розблокувати його, відсканувавши через додаток QR-код. Після закінчення поїздки вказати про її завершення в додатку. Після цього з банківської картки списується сума за використання.

Найближчим часом використовувати електросамокати можна безкоштовно. Точна вартість користування самокатами в Києві буде опублікована після повноцінного запуску проєкту. Попередньо ціна користування складе 1 євро за розблокування і 1-2 грн за 1 хвилину поїздки, або ж можна буде оплатити цілий день користування.

Уночі електросамокати збиратимуть по місту й ставитимуть на заряджання.

Нині в парку електросамокатів компанії доступні самокати Segway NineBot ES4, з максимальною швидкістю 25 км/год і запасом ходу до 45 км.

Згодом Bolt планує запустити прокат електросамокатів в Одесі та Львові.

Раніше в Києві запустили прокат велосипедів. Власники сервісу нарікали на крадіжки велосипедів та їхнє пошкодження.

Повʼязані теми:

Наступна публікація