У Києві запроваджують додаткові заходи безпеки проти поширення коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
1505
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві запроваджують додаткові заходи безпеки проти поширення коронавірусу

Фото: УНІАН

У столиці визначили сім медустанов для госпіталізації інфікованих коронавірусом.

У Києві запроваджують додаткові заходи проти поширення китайського коронавірусу COVID-19.

Відповідне рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА, повідомляють у пресслужбі адміністрації. 

У столиці визначили сім медустанов для госпіталізації інфікованих коронавірусом. Ці заклади мають відповідне оснащення, а також кваліфікованих лікарів-інфекціоністів. Зазначається, що було проведено навчання для лікарів первинної та вторинної ланки.

Усі лікарні бути забезпечені незнижуваним запасом противірусних препаратів. Прийом громадян з ознаками ГРВІ буде перевірятися в окремих кабінетах.

Планується створення додаткових фільтрів безпеки в аеропортах. У всіх школах і дитячих садках вимірюють температуру. Крім того, рекомендовано скасувати масові заходи у вищих навчальних закладах

У Києві посилять дезінфекцію у всіх місцях масового скупчення людей. Зокрема, на вокзалах, закладах торгівлі та культури, ТРЦ, кінотеатрах. Ця норма також стосується дезінфекційних заходів на зупинках транспорту, у приміщеннях станцій метрополітену, рухомому складі, вагонах поїздів, у вестибюлях та приміщеннях станцій метрополітену. 

У Києві творена "гаряча лінія". На неї можна звертатися у разі виявлення симптомів - 15-83 зі стаціонарного (безкоштовно) і 044-235-01-01 - з мобільного (згідно з тарифами оператора).

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
1505
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація