У Києві запровадили примусовий карантин для місць масового зараження коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
5305
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві запровадили примусовий карантин для місць масового зараження коронавірусом

Фото: УНІАН

Йдеться про підприємства та установи.

Аби запобігти поширенню нової коронавірусної інфекції COVID-19 у Києві запровадили обов’язковий карантин для місць, де зафіксоване масове зараження.

Про це повідомив 10 квітня мер столиці Віталій Кличко.

"Комісія з надзвичайних ситуацій столиці ухвалила рішення про запровадження примусового карантину в місцях де виявлені вогнища захворювання: на підприємствах, в установах", - повідомив він.

Зазначимо, 10 квітня у Києві відомо вже про 348 випадків COVID-19. Тобто за добу виявили ще 13 інфікованих людей. Серед інфікованих двоє медиків.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
5305
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація