У Києві запровадили обмеження в магазинах та аптеках. Кличко пояснив, що заборонено

Дата публікації
Перегляди
57к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві запровадили обмеження в магазинах та аптеках. Кличко пояснив, що заборонено

Ілюстративне фото / Фото: УНІАН

Відтепер контролюватимуть кількість покупців.

Починаючи від 23 березня у Києві в рамках боротьби з новим коронавірусом обмежать перебування в в приміщеннях магазинів за правилом "одна людина на 10 квадраних метрів".

Про це повідомив під час брифінгу мер міста Віталій Кличко.

Голова КМДА заявив, що власники магазинів відтепер зобов'язані виконувати нові норми.

"В аптеках та магазинах ми запроваджуємо додаткові правила та обмеження за кількістю відвідувачів. В приміщеннях має перебувати одна людина на 10 квадратних метрів. Власники магазинів повинні дотримуватися цих обмежень, а також раніше введенних антиепідемічних заходів. Доставка продуктів буде здійснюватися у звичайному режимі", - розповів мер  міста

Зазначимо, що у Києві запроваджуються жорсткіші обмеження для протидії новому коронавірусу. Зокрема, громадський транспорт буде перевозити виключно тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя нашого міста - це медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, люди, які працюють в продуктових магазинах та аптеках, а також співробітники стратегічних підприємств.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
57к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація