У Києві запрацював експериментальний автобусний маршрут: схема руху

У Києві запрацював експериментальний автобусний маршрут: схема руху

Фото: КМДА

Якщо маршрут користуватиметься попитом серед пасажирів, то буде працювати у постійному режимі, кажуть у КМДА.

Від  сьогодні, 20 жовтня, у Києві запустили експериментальний автобусний маршрут, який з’єднав Подільський і Святошинський райони. Експеримент триватиме до 20 листопада для вивчення попиту пасажирів.

Про це інформує КМДА.

"Наразі відсутнє пряме транспортне сполучення житлового масиву Виноградар та станції метро "Академмістечко". Тому був випущений цей експериментальний маршрут. Він курсуватиме від просп. Свободи до станції метро "Академмістечко" з інтервалами в час пік – 12 хвилин та в міжпік – 15 хвилин. Якщо маршрут користуватиметься попитом серед пасажирів, його залишимо працювати у постійному режимі", – повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов.

Автобус №102-А рухатиметься за схемою: просп. Свободи (від вул. Світлицького) – просп. Василя Порика – просп. Правди – вул. Газопровідна – вул. Стеценка – вул. Берковецька – просп. Академіка Палладіна – ст. м. "Академмістечко".

Нагадаємо, 29 вересня у Києві запустили пілотний проєкт соціального таксі для перевезення дітей з інвалідністю до реабілітаційних центрів, медичних шкіл, спеціальних навчальних закладів. Наразі використовується 12 автомобілів. 

Маршрутки-вбивці на дорогах: чому перевізники не бояться ревізорів

Маршрутки-вбивці на дорогах: чому перевізники не бояться ревізорів

Повʼязані теми:

Наступна публікація