У Києві запалили головну ялинку з малюнками марафону #моядитячамрія

Дата публікації
Перегляди
1016
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Вчора, 19 грудня, на День святого Миколая у столиці традиційно увімкнули головну ялинку України.

Та цього року ялинка стала не лише атрибутом новорічного настрою, а і справжньою мотиваційною родзинкою святкової площі. Головна красуня прикрашена срібними гірляндами, тисячами іграшок у вигляді кристалів. А навколо неї встановлено сферичний екран, стилізований під північне сяйво. Саме на цьому екрані з’являється відео з малюнками дитячих мрій.

Ці малюнки команда проекту "Здійсни мрію" і куратор, телеведуча Лідія Таран збирали по всій Україні у турі, глядачі надсилали їх поштою до офісу телеканалу "1+1" та публікували з хештегом #моядитячамрія! Але це лише маленька частинка малюнків, які піднімуться до зірок у неймовірному Промені мрій вже навесні!

Серед мрій, які протягом новорічних свят можна побачити на головній ялинці – сині космічні ракети, рожевий дракон, щаслива родина, красиві будиночки, сонце, квіткові галявини, чарівні єдинороги, -  наче планета мрій, які оживають.

Більше того, у День святого Миколая малюнками дитячих мріяй сяяла не тільки головна красуня, а й уся Софійська площа!

Лише за годину після увімкнення ялинки з мріями у соціальних мережах з’явилися десятки публікацій від гостей площі, які були в захваті від дитячих малюнків мрій!

Лідія Таран розповіла, чому команда проекту "Здійсни мрію" вирішила прикрасити головну ялинку малюнками мрій:
"На жаль, діти в Україні мріють мало - лише 5% вміють мріяти без меж і до зірок. Інші 95% мають мрії-бажання, здебільшого матеріальні. Тому під час новорічних свят, коли сама атмосфера навколо спонукає вірити в диво, ми з командою "Здійсни мрію" вирішили надихнути мріяти усіх гостей Софійської площі. А допомогла нам у цьому команда Folk Ukraine, яка і займалася встановленням головної ялинки. Сподіваємось, що тепер мрійників, і великих, і маленьких, стане ще більше!".

Ігор Добруцький, засновник міжнародного етнокультурного проекту Folk Ukraine також впевнений, що мрії – це важливо. Тому одразу погодився зробити цьогорічну ялинку – мрійливою:  "Коли мрія поселиться у вашому серці - вона покаже, куди рухатись далі і приведе до великих досягнень. Мріяти життєво необхідно! А біля головної ялинки ви зможете увімкнути уяву, знайти свою мрію і вона обов’язково здійсниться у новому році!"

Арт-марафон #моядитячамрія продовжується! Приєднуйтесь – малюйте свої мрії і публікуйте з хештегом #моядитячамрія.

У столиці на Софійській площі засяяла головна ялинка країни

У столиці на Софійській площі засяяла головна ялинка країни
Дата публікації
Перегляди
1016
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація